Productos

 
wybierz:
marka:
5900852940484 5900852940484 BoboVita
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita BoboVita aż 200g BoboVita BoboVita aż 200g
z Jarzynowa después del 5 meses 200 g
9,95zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad
2026-10-07
5900852940507 5900852940507 BoboVita
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita BoboVita aż 200g BoboVita BoboVita aż 200g
Krupniczek después de meses 14a 200 g
12,45zł/kg

precio: 2,49 zł

PLN
1
53
fecha de caducidad
2026-10-15
5900852940491 5900852940491 BoboVita
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita BoboVita aż 200g BoboVita BoboVita aż 200g
Rosołek z kurczaka después sexto mes 200 g
9,95zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
69
fecha de caducidad
2026-10-08
5906190376350 5906190376350 Szubryt
Szubryt Spiżarnia Szubryt Zupa Szubryt Spiżarnia Szubryt Zupa
krem z dyni 450 g
21,91zł/kg

precio: 9,86 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-09-11
5906190376374 5906190376374 Szubryt
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
21,17zł/kg

precio: 10,16 zł

PLN
1
4
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
fecha de caducidad 2027-02-09
5906190376398 5906190376398 Szubryt
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

precio: 9,63 zł

PLN
1
1
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
0 5
1 1 Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
fecha de caducidad 2027-03-13
5906190371393 5906190371393 Szubryt
Szubryt Szubryt Bigos Szubryt Szubryt Bigos
Szubryt Szubryt Bigos
2 5
2.5 2 Szubryt Szubryt Bigos
fecha de caducidad 2028-09-11
5906190375490 5906190375490 Szubryt
Szubryt Szubryt Bigos sądecki Szubryt Szubryt Bigos sądecki
z dziczyzną 480 g
24,63zł/kg

precio: 11,82 zł

PLN
1
6
Szubryt Szubryt Bigos sądecki
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Bigos sądecki
fecha de caducidad 2027-09-28
5906190371416 5906190371416 Szubryt
Szubryt Szubryt Flaczki wołowe Szubryt Szubryt Flaczki wołowe
480 g
26,40zł/kg

precio: 12,67 zł

PLN
1
8
Szubryt Szubryt Flaczki wołowe
0 5
1 2 Szubryt Szubryt Flaczki wołowe
fecha de caducidad 2027-09-21
5906190371690 5906190371690 Szubryt
Szubryt Szubryt Gołąbki w sosie Szubryt Szubryt Gołąbki w sosie
pomidorowym 480 g
30,44zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
5
Szubryt Szubryt Gołąbki w sosie
0 5
1 1 Szubryt Szubryt Gołąbki w sosie
fecha de caducidad 2027-06-03
5906190375292 5906190375292 Szubryt
Szubryt Szubryt Grochówka Szubryt Szubryt Grochówka
wojskowa 480 g
37,02zł/kg

precio: 17,77 zł

PLN
1
8
Szubryt Szubryt Grochówka
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Grochówka
fecha de caducidad 2027-05-26
5906190371133 5906190371133 Szubryt
Szubryt Szubryt Gulasz wieprzowy Szubryt Szubryt Gulasz wieprzowy
Szubryt Szubryt Gulasz wieprzowy
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Gulasz wieprzowy
fecha de caducidad 2027-09-14
5906190375216 5906190375216 Szubryt
Szubryt Szubryt Gulasz z serc Szubryt Szubryt Gulasz z serc
drobiowych 460 g
24,35zł/kg

precio: 11,20 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-08-21
5906190375131 5906190375131 Szubryt
Szubryt Szubryt Kapusta Szubryt Szubryt Kapusta
po góralsku 470 g
24,83zł/kg

precio: 11,67 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-19
5906190375094 5906190375094 Szubryt
Szubryt Szubryt Kapusta Szubryt Szubryt Kapusta
z po góralsku 470 g
22,32zł/kg

precio: 10,49 zł

PLN
1
1
Szubryt Szubryt Kapusta
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Kapusta
fecha de caducidad 2027-05-28
5906190376916 5906190376916 Szubryt
Szubryt Szubryt Karkówka w sosie Szubryt Szubryt Karkówka w sosie
własnym 430 g
40,40zł/kg

precio: 17,37 zł

PLN
1
8
Szubryt Szubryt Karkówka w sosie
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Karkówka w sosie
fecha de caducidad 2027-05-23
5906190371577 5906190371577 Szubryt
Szubryt Szubryt Kotlety mielone Szubryt Szubryt Kotlety mielone
z kapustą 470 g
23,77zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
6
Szubryt Szubryt Kotlety mielone
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Kotlety mielone
fecha de caducidad 2028-08-30
5906190376275 5906190376275 Szubryt
Szubryt Szubryt Kurczak w sosie Szubryt Szubryt Kurczak w sosie
paprykowym 480 g
28,94zł/kg

precio: 13,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-08-26
5906190371331 5906190371331 Szubryt
Szubryt Szubryt Kwaśnica Szubryt Szubryt Kwaśnica
460 g
32,87zł/kg

precio: 15,12 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-06-01
5906190371614 5906190371614 Szubryt
Szubryt Szubryt Leczo Szubryt Szubryt Leczo
po węgiersku 480 g
31,98zł/kg

precio: 15,35 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-08-17
5906190375933 5906190375933 Szubryt
Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
480 g
28,63zł/kg

precio: 13,74 zł

PLN
1
2
Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
fecha de caducidad 2028-09-01
5906190376992 5906190376992 Szubryt
Szubryt Szubryt Pomidorowa Szubryt Szubryt Pomidorowa
SzubRysia 280 g
26,50zł/kg

precio: 7,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-09-08
5906190375711 5906190375711 Szubryt
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
z 480 g
24,98zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-08-27
5906190375759 5906190375759 Szubryt
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
z kurkami 480 g
35,17zł/kg

precio: 16,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-06
5906190375773 5906190375773 Szubryt
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
480 g
25,44zł/kg

precio: 12,21 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-06
5906190375735 5906190375735 Szubryt
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
480 g
26,83zł/kg

precio: 12,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-06-10
5906190376794 5906190376794 Szubryt
Szubryt Szubryt Rosołek Szubryt Szubryt Rosołek
z kluseczkami 280 g
32,75zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
2
Szubryt Szubryt Rosołek
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Rosołek
fecha de caducidad 2027-03-03
5906190375551 5906190375551 Szubryt
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
fecha de caducidad
2027-07-13
5906190371997 5906190371997 Szubryt
Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe
w sosie 480 g
27,52zł/kg

precio: 13,21 zł

PLN
1
6
Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe
fecha de caducidad 2027-09-24
5906190371454 5906190371454 Szubryt
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

precio: 11,34 zł

PLN
1
4
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
fecha de caducidad 2027-08-14
5906190371430 5906190371430 Szubryt
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
pomidorowym 470 g
24,06zł/kg

precio: 11,31 zł

PLN
1
6
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
fecha de caducidad 2027-08-03
5906190376619 5906190376619 Szubryt
Szubryt Szubryt Zraziki wieprzowe Szubryt Szubryt Zraziki wieprzowe
w sosie 470 g
26,57zł/kg

precio: 12,49 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-09
5906190375957 5906190375957 Szubryt
Szubryt Szubryt Zupa meksykańska Szubryt Szubryt Zupa meksykańska
z mięsem 480 g
24,77zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-18
5906190375957 5906190375957 Szubryt
Szubryt Szubryt Zupa meksykańska Szubryt Szubryt Zupa meksykańska
z mięsem 480 g
25,77zł/kg

precio: 12,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-08-27
5906190375834 5906190375834 Szubryt
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-11
5906190376770 5906190376770 Szubryt
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
5 5
5 1 Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
fecha de caducidad 2027-09-04
5906190375858 5906190375858 Szubryt
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-21
5906190375179 5906190375179 Szubryt
Szubryt Szubryt Łazanki Szubryt Szubryt Łazanki
z w kapuście 470 g
24,83zł/kg

precio: 11,67 zł

PLN
1
7
Szubryt Szubryt Łazanki
2 5
2 1 Szubryt Szubryt Łazanki
fecha de caducidad 2027-09-08
5906190371591 5906190371591 Szubryt
Szubryt Szubryt Żołądki Szubryt Szubryt Żołądki
w drobiowe 470 g
26,66zł/kg

precio: 12,53 zł

PLN
1
5
Szubryt Szubryt Żołądki
1 5
1 1 Szubryt Szubryt Żołądki
fecha de caducidad 2028-07-31
5906190375193 5906190375193 Szubryt
Szubryt Szubryt Żurek Szubryt Szubryt Żurek
z kiełbasą domową 460 g
28,24zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
1
Szubryt Szubryt Żurek
0 5
1 1 Szubryt Szubryt Żurek
fecha de caducidad 2027-07-10
5907501002074 5907501002074 Pamapol
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
Pamapol Los frijoles y los weenies
4 5
4.5 14 Pamapol Los frijoles y los weenies
fecha de caducidad 2029-01-22
5907501000933 5907501000933 Pamapol
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
5 5
5 1 Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
fecha de caducidad 2027-11-17
5907501000896 5907501000896 Pamapol
Pamapol Sopa de pepino Pamapol con Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
eneldo 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
32
Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
5 5
5 4 Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
fecha de caducidad 2027-10-27
5907501001015 5907501001015 Pamapol
Pamapol Sopa de tomate Pamapol con Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
arroz 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
100
Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
5 5
5 3 Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
fecha de caducidad 2027-12-10
5907501002104 5907501002104 Pamapol
Pamapol estofado de carne de cerdo Pamapol estofado de carne de cerdo
500 g
22,42zł/kg

precio: 11,21 zł

PLN
1
31
Pamapol estofado de carne de cerdo
4 5
4 13 Pamapol estofado de carne de cerdo
fecha de caducidad 2028-07-20
5907501002128 5907501002128 Pamapol
Pamapol guiso casero Pamapol guiso casero
Pamapol guiso casero
4 5
4 11 Pamapol guiso casero
fecha de caducidad 2028-06-30
5900562271250 5900562271250 Sokołów
PRECIO REDUCIDO -17%
Sokołów Sokołów Danie Gotowe Sokołów Sokołów Danie Gotowe
Chili con 360 g
41,64zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-11-29
5900919052426 5900919052426 Rolnik
Rolnik Albóndigas campesinas en Rolnik Albóndigas campesinas en
salsa de tomate 500 g
13,98zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
15
Rolnik Albóndigas campesinas en
2 5
2 1 Rolnik Albóndigas campesinas en
fecha de caducidad 2029-05-28
8437010207815 8437010207815
Biosabor Gazpacho sopa de verduras Biosabor Gazpacho sopa de verduras
ecológica española 1 litr

precio: 17,47 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-05-01
5900617000316 5900617000316 Sante
Sante Chuletas de soja A La Sante Chuletas de soja A La
chuletas 100 g
38,40zł/kg

precio: 3,84 zł

PLN
1
15
Sante Chuletas de soja A La
4 5
4.5 11 Sante Chuletas de soja A La
fecha de caducidad 2029-08-24
5903895638011 5903895638011 Kuchnia Staropolska
Kuchnia Staropolska Cocina polaca Kuchnia Staropolska Cocina polaca
antigua Frijoles en salsa de tomate 700 g
15,07zł/kg

precio: 10,55 zł

PLN
1
11
Kuchnia Staropolska Cocina polaca
5 5
5 2 Kuchnia Staropolska Cocina polaca
fecha de caducidad 2029-01-30
5901696012238 5901696012238 jemyjemy
jemyjemy Comemos Frijoles al horno jemyjemy Comemos Frijoles al horno
con chorizo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
11
jemyjemy Comemos Frijoles al horno
4 5
4.5 5 jemyjemy Comemos Frijoles al horno
fecha de caducidad 2027-08-17
5901696012238 5901696012238 jemyjemy
jemyjemy Comemos Frijoles al horno jemyjemy Comemos Frijoles al horno
con chorizo 400 g
19,63zł/kg

precio: 7,85 zł

PLN
1
18
jemyjemy Comemos Frijoles al horno
4 5
4.5 5 jemyjemy Comemos Frijoles al horno
fecha de caducidad 2027-10-30
5901696012214 5901696012214 jemyjemy
jemyjemy Comemos las sopas gulash jemyjemy Comemos las sopas gulash
del mundo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
2
jemyjemy Comemos las sopas gulash
4 5
4 5 jemyjemy Comemos las sopas gulash
fecha de caducidad 2027-10-23
5901696012214 5901696012214 jemyjemy
jemyjemy Comemos las sopas gulash jemyjemy Comemos las sopas gulash
del mundo 400 g
19,45zł/kg

precio: 7,78 zł

PLN
1
11
jemyjemy Comemos las sopas gulash
4 5
4 5 jemyjemy Comemos las sopas gulash
fecha de caducidad 2027-12-02
5901696011903 5901696011903 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
3
jemyjemy Comemos sopa de caldo con
5 5
5 5 jemyjemy Comemos sopa de caldo con
fecha de caducidad 2027-09-17
5901696011903 5901696011903 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,38zł/kg

precio: 7,82 zł

PLN
1
12
jemyjemy Comemos sopa de caldo con
5 5
5 5 jemyjemy Comemos sopa de caldo con
fecha de caducidad 2027-10-28
5901696011996 5901696011996 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de cebada jemyjemy Comemos sopa de cebada
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
20
jemyjemy Comemos sopa de cebada
4 5
4 10 jemyjemy Comemos sopa de cebada
fecha de caducidad 2027-08-06
5901696011958 5901696011958 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
jemyjemy Comemos sopa de centeno
5 5
5 7 jemyjemy Comemos sopa de centeno
fecha de caducidad 2027-10-22
5901696012450 5901696012450 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de crema de jemyjemy Comemos sopa de crema de
calabaza 375 g
18,96zł/kg

precio: 7,11 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-23
5901696012467 5901696012467 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de crema de jemyjemy Comemos sopa de crema de
champiñones 375 g
20,11zł/kg

precio: 7,54 zł

PLN
1
4
jemyjemy Comemos sopa de crema de
5 5
5 1 jemyjemy Comemos sopa de crema de
fecha de caducidad 2027-08-21
5901696012481 5901696012481 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de crema jemyjemy Comemos sopa de crema
hecha de guisantes verdes. 375 g
20,51zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
5
jemyjemy Comemos sopa de crema
5 5
5 1 jemyjemy Comemos sopa de crema
fecha de caducidad 2027-09-10
5901696011910 5901696011910 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
con salchicha de cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
jemyjemy Comemos sopa de frijoles
4 5
4.5 5 jemyjemy Comemos sopa de frijoles
fecha de caducidad 2027-10-29
5901696011859 5901696011859 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de guisantes jemyjemy Comemos sopa de guisantes
con salchicha de cerdo. 450 g
17,18zł/kg

precio: 7,73 zł

PLN
1
17
jemyjemy Comemos sopa de guisantes
4 5
4.5 6 jemyjemy Comemos sopa de guisantes
fecha de caducidad 2027-11-24
5901696011934 5901696011934 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de pepino jemyjemy Comemos sopa de pepino
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
jemyjemy Comemos sopa de pepino
5 5
5 8 jemyjemy Comemos sopa de pepino
fecha de caducidad 2027-10-30
5901696012047 5901696012047 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
jemyjemy Comemos sopa de repollo
4 5
4.5 11 jemyjemy Comemos sopa de repollo
fecha de caducidad 2027-11-02
5901696012047 5901696012047 jemyjemy
PRECIO REDUCIDO -1%
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
16,89zł/kg

precio: 7,60 zł

PLN
1
1
jemyjemy Comemos sopa de repollo
4 5
4.5 11 jemyjemy Comemos sopa de repollo
fecha de caducidad 2027-11-02
5901696011897 5901696011897 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de tomate jemyjemy Comemos sopa de tomate
con pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
11
jemyjemy Comemos sopa de tomate
5 5
5 6 jemyjemy Comemos sopa de tomate
fecha de caducidad 2027-11-04
5901696011880 5901696011880 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
con cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
16
jemyjemy Comemos sopa de verduras
4 5
4.5 7 jemyjemy Comemos sopa de verduras
fecha de caducidad 2027-08-21
5901696012221 5901696012221 jemyjemy
jemyjemy Comemos sopas tailandesas jemyjemy Comemos sopas tailandesas
del mundo 400 g
18,68zł/kg

precio: 7,47 zł

PLN
1
1
jemyjemy Comemos sopas tailandesas
2 5
2 3 jemyjemy Comemos sopas tailandesas
fecha de caducidad 2027-05-22
5901696012474 5901696012474 jemyjemy
jemyjemy Comemos, comemos sopa de jemyjemy Comemos, comemos sopa de
crema de tomate 375 g
20,51zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-09-11
5900397730748 5900397730748 Krakus
Krakus Concentrado de Krakus Krakus Concentrado de Krakus
Żurek 300 ml
24,23zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
30
Krakus Concentrado de Krakus
5 5
5 6 Krakus Concentrado de Krakus
fecha de caducidad 2028-07-30
5901713021748 5901713021748 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos meksykański Dawtona Dawtona Sos meksykański
i z fasolą 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-27
5901713021724 5901713021724 Dawtona
PRECIO REDUCIDO -3%
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
z ostry 520 g
14,12zł/kg

precio: 7,34 zł

PLN
1
4
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
2 5
2 1 Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
fecha de caducidad 2027-02-10
5901713021700 5901713021700 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
ze 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
3 5
3 1 Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
fecha de caducidad 2028-05-21
5901713021717 5901713021717 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
klasyczny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-06-26
5901713021731 5901713021731 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
kwaśny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
5
Dawtona Dawtona Sos słodko
5 5
5 1 Dawtona Dawtona Sos słodko
fecha de caducidad 2027-03-18
5900919052457 5900919052457 Rolnik
Rolnik Farmer Country bigos con Rolnik Farmer Country bigos con
salchicha 500 g
16,72zł/kg

precio: 8,36 zł

PLN
1
12
Rolnik Farmer Country bigos con
5 5
5 4 Rolnik Farmer Country bigos con
fecha de caducidad 2028-02-05
5902488067399 5902488067399 Bio Planet
Bio Planet Frijoles Bio Planet en Bio Planet Frijoles Bio Planet en
Salsa de Tomate BIO 360 g
24,97zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-12-31
5904915791518 5904915791518 Spichlerz Rusiecki
Spichlerz Rusiecki Frijoles Spichlerz Rusiecki Frijoles
tocino ahumado en salsa de tomate Spichlerz Rusiecki con salchicha de enebro y 470 g
24,74zł/kg

precio: 11,63 zł

PLN
1
31
Spichlerz Rusiecki Frijoles
5 5
5 1 Spichlerz Rusiecki Frijoles
fecha de caducidad 2027-12-08
5900919052365 5900919052365 Rolnik
Rolnik Granjero Repollo relleno en Rolnik Granjero Repollo relleno en
salsa de tomate 500 g
13,98zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
15
Rolnik Granjero Repollo relleno en
5 5
5 1 Rolnik Granjero Repollo relleno en
fecha de caducidad 2027-12-19
5904747000895 5904747000895 Hektor
Hektor Hektor Żurek swojski Hektor Hektor Żurek swojski
z czosnkiem 500 ml
5,98zł/l

precio: 2,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-03-17
5901696013112 5901696013112 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
chili con 360 g
35,08zł/kg

precio: 12,63 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-05
5901696013112 5901696013112 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
chili con 360 g
36,14zł/kg

precio: 13,01 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-07-07
5901696013136 5901696013136 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
gulasz mięsny 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
12
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
5 5
5 1 jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
fecha de caducidad 2027-08-19
5901696013143 5901696013143 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
kurczak 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-21
5901696013129 5901696013129 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
strogonow 360 g
35,14zł/kg

precio: 12,65 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-07-03
5901696013129 5901696013129 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
strogonow 360 g
35,83zł/kg

precio: 12,90 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-09-04
5901696013525 5901696013525 jemyjemy
jemyjemy JemyJemy Zupy Świata jemyjemy JemyJemy Zupy Świata
Barszcz 400 g
19,23zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-05-08
8710522991954 8710522991954 Knorr
Knorr Knorr Fix Espaguetis Knorr Knorr Fix Espaguetis
Carbonara 38 g
110,00zł/kg

precio: 4,18 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Fix Espaguetis
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Espaguetis
fecha de caducidad 2026-12-30
5907739367068 5907739367068 Zakwasownia
Zakwasownia Levadura de kimchi Zakwasownia Levadura de kimchi
para burbujas orgánicas 300 g
79,97zł/kg

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-10
5907739367105 5907739367105 Zakwasownia
Zakwasownia Masa madre picante de Zakwasownia Masa madre picante de
kimchi 300 g
79,97zł/kg

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-19
5906684079040 5906684079040 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Barszcz Czerwony 500 ml
13,78zł/l

precio: 6,89 zł

PLN
1
7
Orzeł Polska Orzeł Polska
4 5
4 2 Orzeł Polska Orzeł Polska
fecha de caducidad 2026-12-26
5906684079460 5906684079460 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Caldo Orzeł Polska Orzeł Polska Caldo
casero 700 g
21,99zł/kg

precio: 15,39 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-06-29
5906684079477 5906684079477 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
5 5
5 1 Orzeł Polska Orzeł Polska Domowy
fecha de caducidad 2028-06-24
5906684072652 5906684072652 Orzeł Polska
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
3 5
3 3 Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
fecha de caducidad 2027-01-01
5903895642025 5903895642025 Kuchnia Staropolska
Kuchnia Staropolska Pepino con Kuchnia Staropolska Pepino con
patatas de la antigua cocina polaca 660 g
16,65zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-30
5900672300024 5900672300024 Primavika
Primavika Primavika Alubias en Primavika Primavika Alubias en
salsa de tomate sin gluten 440 g
26,66zł/kg

precio: 11,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-22
5900783010645 5900783010645 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

precio: 11,55 zł

PLN
1
13
Pudliszki Pudliszki Fasolka
5 5
5 1 Pudliszki Pudliszki Fasolka
fecha de caducidad 2027-12-10
5900783010645 5900783010645 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
19,13zł/kg

precio: 11,67 zł

PLN
1
4
Pudliszki Pudliszki Fasolka
5 5
5 1 Pudliszki Pudliszki Fasolka
fecha de caducidad 2028-01-22
5900783010690 5900783010690 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
po zamojsku 450 g
28,87zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
9
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
5 5
5 1 Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
fecha de caducidad 2027-08-04
5900783010690 5900783010690 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
po zamojsku 450 g
30,31zł/kg

precio: 13,64 zł

PLN
1
8
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
5 5
5 1 Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
fecha de caducidad 2028-02-04
5900783010706 5900783010706 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
w rosole 450 g
28,87zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
16
Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
4 5
4 3 Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
fecha de caducidad 2028-01-23
5900783010676 5900783010676 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Gołąbki Pudliszki Pudliszki Gołąbki
w sosie 590 g
19,56zł/kg

precio: 11,54 zł

PLN
1
15
Pudliszki Pudliszki Gołąbki
2 5
2 1 Pudliszki Pudliszki Gołąbki
fecha de caducidad 2027-10-22
5900783010669 5900783010669 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Pulpety Pudliszki Pudliszki Pulpety
w sosie 590 g
19,56zł/kg

precio: 11,54 zł

PLN
1
11
Pudliszki Pudliszki Pulpety
2 5
2 1 Pudliszki Pudliszki Pulpety
fecha de caducidad 2028-01-27
5900783010089 5900783010089 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
5 5
5 1 Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
fecha de caducidad 2027-08-13
5900783010065 5900783010065 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
5900783010126 5900783010126 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos chiński Pudliszki Pudliszki Sos chiński
fecha de caducidad
2027-06-19
5900783010096 5900783010096 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
5900783011161 5900783011161 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos pomidorowy Pudliszki Pudliszki Sos pomidorowy
fecha de caducidad
2027-06-29
5900783011154 5900783011154 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos pomidorowy Pudliszki Pudliszki Sos pomidorowy
480 g
17,13zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-07-24
5900783010102 5900783010102 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
słodko-pikantny 480 g
17,13zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-06-19
5900783010119 5900783010119 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos włoski Pudliszki Pudliszki Sos włoski
480 g
17,13zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-06-01
5900783010072 5900783010072 Pudliszki
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
z pieczarkami 480 g
17,13zł/kg

precio: 8,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-05-19
8009004809079 8009004809079 Alce Nero
Alce Nero SOS TOMATE con porcini Alce Nero SOS TOMATE con porcini
BIO setas 200g - Alce Nero 200 g
99,95zł/kg

precio: 19,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero SOS TOMATE con porcini
5 5
5 1 Alce Nero SOS TOMATE con porcini
fecha de caducidad 2028-10-21
5906716203252 5906716203252 Jamar
Jamar Salsa agridulce Jamar Jamar Salsa agridulce Jamar
fecha de caducidad
2028-02-29
5900397016590 5900397016590 Łowicz
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
Łowicz Salsa boloñesa lista
5 5
5 1 Łowicz Salsa boloñesa lista
fecha de caducidad 2028-01-30
5900397735439 5900397735439 Łowicz
Łowicz Salsa mexicana Lowicz Łowicz Salsa mexicana Lowicz
500 g
16,88zł/kg

precio: 8,44 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-01-30
5900562645457 5900562645457 Sokołów
Sokołów Sokołów Chilli con Sokołów Sokołów Chilli con
carne z mięsem 400 g
26,98zł/kg

precio: 10,79 zł

PLN
1
3
Sokołów Sokołów Chilli con
5 5
5 1 Sokołów Sokołów Chilli con
fecha de caducidad 2028-04-15
5907501000957 5907501000957 Pamapol
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
tocino ahumado 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
82
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
5 5
5 3 Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
fecha de caducidad 2027-12-10
5906684079637 5906684079637 Orzeł Polska
Orzeł Polska Sopa de champiñones Orzeł Polska Sopa de champiñones
polaca Eagle 680 g
38,59zł/kg

precio: 26,24 zł

PLN
1
8
Orzeł Polska Sopa de champiñones
5 5
5 1 Orzeł Polska Sopa de champiñones
fecha de caducidad 2028-02-10
5901696012757 5901696012757 jemyjemy
jemyjemy Sopa mexicana WeJemy jemyjemy Sopa mexicana WeJemy
Sopas del mundo 400 g
18,30zł/kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
3
jemyjemy Sopa mexicana WeJemy
5 5
5 1 jemyjemy Sopa mexicana WeJemy
fecha de caducidad 2026-12-22
5904915791471 5904915791471 Spichlerz Rusiecki
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
champiñones Rusiecki Bigos con carne, salchichas y 470 g
25,00zł/kg

precio: 11,75 zł

PLN
1
18
Spichlerz Rusiecki Spichlerz
3 5
3.5 3 Spichlerz Rusiecki Spichlerz
fecha de caducidad 2028-01-23
5904915791488 5904915791488 Spichlerz Rusiecki
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
de pollo y ternera Rusiecki Callos de ternera en caldo sobre caldo 470 g
24,77zł/kg

precio: 11,64 zł

PLN
1
10
Spichlerz Rusiecki Spichlerz
3 5
3 1 Spichlerz Rusiecki Spichlerz
fecha de caducidad 2028-01-19
5907501002043 5907501002043 Pamapol
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
Pamapol albóndigas en salsa de
4 5
4 9 Pamapol albóndigas en salsa de
fecha de caducidad 2029-01-10
5907501002012 5907501002012 Pamapol
Pamapol callos en caldo Pamapol callos en caldo
Pamapol callos en caldo
4 5
4 6 Pamapol callos en caldo
fecha de caducidad 2027-11-21
5900281003408 5900281003408 Bonduelle
Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
fecha de caducidad
2027-10-01
5900281002982 5900281002982 Bonduelle
Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
Bonduelle picante letcho setas
4 5
4.5 3 Bonduelle picante letcho setas
fecha de caducidad 2027-11-01
5907501002029 5907501002029 Pamapol
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
Pamapol rollos de repollo en salsa
4 5
4 15 Pamapol rollos de repollo en salsa
fecha de caducidad 2029-02-10
5900397016408 5900397016408 Łowicz
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
Łowicz salsa china
5 5
5 1 Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
5900397016255 5900397016255 Łowicz
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
Łowicz salsa de espagueti
5 5
5 5 Łowicz salsa de espagueti
fecha de caducidad 2028-01-31
5900281000377 5900281000377 Bonduelle
Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
Bonduelle setas letcho leve
4 5
4.5 7 Bonduelle setas letcho leve
fecha de caducidad 2027-10-01
5900919002025 5900919002025 Rolnik
Rolnik sopa de sopa hecha en casa Rolnik sopa de sopa hecha en casa
340 g
19,94zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
8
Rolnik sopa de sopa hecha en casa
4 5
4.5 4 Rolnik sopa de sopa hecha en casa
fecha de caducidad 2027-03-10
5907501002258 5907501002258 Pamapol
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
Pamapol zamojsku callos
4 5
4.5 9 Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
5906684079453 5906684079453 Orzeł Polska
Orzeł Polska Águila de Polonia Orzeł Polska Águila de Polonia
Żurek Staropolski 670 g
33,69zł/kg

precio: 22,57 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-04-15
5900397735453 5900397735453 Łowicz
Łowicz Łowicz Salsa de setas con Łowicz Łowicz Salsa de setas con
boletus 500 g
17,28zł/kg

precio: 8,64 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-07-30
5900397743854 5900397743854 Łowicz
Łowicz Łowicz Salsa picante para Łowicz Łowicz Salsa picante para
espaguetis 500 g
16,82zł/kg

precio: 8,41 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-01-30
5900397733220 5900397733220 Łowicz
Łowicz Łowicz salsa napolitana Łowicz Łowicz salsa napolitana
para el espagueti 500 g
17,18zł/kg

precio: 8,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5