Levadura de kimchi para burbujas orgánicas

Zakwasownia Niepasteryzowana, łagodna koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany. Bez dodatku sosu sojowego.
Levadura de kimchi para burbujas orgánicasLevadura de kimchi para burbujas orgánicas
BIO
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

79,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907739367068

5907739367068

precio: 23,99 zł

producto temporalmente no disponible
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
23.99 PLN NewCondition
Kapusta pekińska, czosnek, cebula, imbir, marchew, rzodkiew, papryka, wakame, sól
Może zawierać SOJĘ, GORCZYCĘ, ORZECHY, ORZESZKI ZIEMNE, nasiona SEZAMU.
Niepasteryzowana, łagodna koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany. Bez dodatku sosu sojowego.
Zakwasownia Masa madre picante de Zakwasownia Masa madre picante de
kimchi 300 g
79,97zł/kg

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-19
Krakus Concentrado de Krakus Krakus Concentrado de Krakus
Żurek 300 ml
24,23zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Zakwasownia Masa madre tradicional Zakwasownia Masa madre tradicional
ecológica 700 ml
43,69zł/l

precio: 30,58 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-08-12
Zakwasownia Zakwasownia
700 ml
46,23zł/l

precio: 32,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Zakwasownia Masa madre orgánica Zakwasownia Masa madre orgánica
tradicional Kimchi 300 g
79,97zł/kg

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5