Szubryt
11

Wyrób garmażeryjny wieprzowy sterylizowany

masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-14

pojemność

cena za kilogram

36,15 zł / kg

ocena

ranking

1.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371133

5906190371133

precio: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-09-14 NewCondition

Mięso wieprzowe 48%, woda, cebula smażona 3%, tłuszcz wieprzowy, mąka pszenna, suszona warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak, por, natka selera, natka pietruszki, pomidor, czosnek), przyprawy, sól, skrobia modyfikowana, cukier, aromaty, ekstrakt drożdżowy, śmietanka (z mleka) w proszku, suszony zagęszczony sok z cytryny.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 315 kJ / 75 kcal; Tłuszcz 3,0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 g; Węglowodany 3,5 g, w tym cukry 0,7 g; Błonnik 0,6 g; Białko 8,2 g; Sól 0,55 g.


Wyrób garmażeryjny wieprzowy sterylizowany


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
    con tocino ahumado 470 g
    15,51zł/kg

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2027-11-17
    Pamapol Sopa de pepino Pamapol con Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
    eneldo 470 g
    15,53zł/kg

    precio: 7,30 zł

    PLN
    1
    32
    fecha de caducidad 2027-10-27
    Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
    tocino ahumado 470 g
    15,53zł/kg

    precio: 7,30 zł

    PLN
    1
    82
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Pamapol Sopa de tomate Pamapol con Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
    arroz 470 g
    15,51zł/kg

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    100
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Spichlerz Rusiecki Frijoles Spichlerz Rusiecki Frijoles
    tocino ahumado en salsa de tomate Spichlerz Rusiecki con salchicha de enebro y 470 g
    24,74zł/kg

    precio: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-12-08
    Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
    champiñones Rusiecki Bigos con carne, salchichas y 470 g
    25,00zł/kg

    precio: 11,75 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-01-23
    Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
    de pollo y ternera Rusiecki Callos de ternera en caldo sobre caldo 470 g
    24,77zł/kg

    precio: 11,64 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-19
    Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
    pomidorowym 470 g
    24,06zł/kg

    precio: 11,31 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-03
    Szubryt Szubryt Gulasz z serc Szubryt Szubryt Gulasz z serc
    drobiowych 460 g
    24,35zł/kg

    precio: 11,20 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-08-21
    Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
    biała 0.734 g
    25,07zł/kg

    precio: 25,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-20
    Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
    Sądecki 1.242 g
    78 220,00zł/kg

    precio: 78,22 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-19
    Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
    Sądecka 0.846 g
    47,09zł/kg

    precio: 53,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-26
    Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
    Sądecka 1.027 g
    41 920,00zł/kg

    precio: 41,92 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-20
    Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
    drobiowe 350 g
    22,51zł/kg

    precio: 7,88 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-18
    Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
    koperkowym 420 g
    28,55zł/kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2026-10-29
    Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
    z puree 360 g
    29,47zł/kg

    precio: 10,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-17
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5