Comemos sopa de crema de calabaza

jemyjemy Ugotowaliśmy dla Ciebie doskonały Krem z dyni. Warzywa i śmietanka nadają aksamitną konsystencję, a smaku dopełnia aromatyczna kompozycja przypraw. Wystarczy podgrzać i gotowe! Jeśli masz ochotę na dodatki, polecamy serwować krem z prażonymi ziarnami dyni. I JemyJemy!
Comemos sopa de crema de calabazaComemos sopa de crema de calabaza
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-11-23

pojemność

cena za kilogram

18,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696012450

5901696012450

precio: 7,11 zł

7.11 PLN 2027-11-23 NewCondition
woda, dynia 30 %, ziemniaki, cebula, marchew, śmietanka, olej rzepakowy, masło, skrobia modyfikowana, sól, imbir, przyprawy, cukier, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna254 kJ / 61 kcal
Tłuszcz3,5 g
- w tym kwasy nasycone1,3 g
Węglowodany5,9 g
- w tym cukry2,1 g
Błonnik1,3 g
Białko0,8 g
Sól0,86 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Ugotowaliśmy dla Ciebie doskonały Krem z dyni. Warzywa i śmietanka nadają aksamitną konsystencję, a smaku dopełnia aromatyczna kompozycja przypraw. Wystarczy podgrzać i gotowe! Jeśli masz ochotę na dodatki, polecamy serwować krem z prażonymi ziarnami dyni. I JemyJemy!
Características:wlej i podgrzej, bez konserwantów, bez barwników
marca:JemyJemy
Sobre la marca:JemyJemy to pyszne zupy, gotowe w kilka minut! Ugotowane z doskonale skomponowanych, naturalnych składników. Zawsze korzystamy ze starannie wybranych przepisów, dbamy o najwyższą jakość składników i wspaniały smak naszych potraw.
Nombre del producto regulado legalmente:Zupa krem z dyni. Zupa sterylizowana.
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-014-064
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
jemyjemy Comemos sopa de crema de jemyjemy Comemos sopa de crema de
champiñones 375 g
20,11zł/kg

precio: 7,54 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de crema jemyjemy Comemos sopa de crema
hecha de guisantes verdes. 375 g
20,51zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-09-10
jemyjemy Comemos, comemos sopa de jemyjemy Comemos, comemos sopa de
crema de tomate 375 g
20,51zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-09-11
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
con cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
con salchicha de cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-29
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-17
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-11-02
jemyjemy Comemos sopa de cebada jemyjemy Comemos sopa de cebada
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-08-06
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5