Pudliszki
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-19

pojemność

cena za kilogram

17,13 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010072

5900783010072

precio: 8,22 zł

8.22 PLN 2027-05-19 NewCondition
Przecier pomidorowy 54,5 %, pieczarki 20,8 %, warzywa (cebula 9 %, marchew), cukier, pomidory 3,5 %, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zioła 0,11 % (bazylia, oregano, tymianek), przyprawy (w tym czarny pieprz), naturalny aromat pieczarki
Wartości odżywcze w 100 g na porcję 120 g %RWS* Wartość energetyczna 227 kJ / 54 kcal 272 kJ / 65 kcal 3 % Tłuszcz 1,0 g 1,2 g 2 % w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g 0,1 g 1 % Węglowodany 8,8 g 11 g 4 % w tym cukry 8,8 g 11 g 12 % Błonnik 1,6 g 1,9 g - Białko 1,6 g 1,9 g 4 % Sól 0,90 g 1,1 g 18 % *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

precio: 9,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

precio: 11,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
fecha de caducidad
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-21
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
Sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-06-20
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
PRECIO REDUCIDO -25%
Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
400 g
11,80zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-01-31
Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
400 g
15,70zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-26
Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
tomate fresco 300 ml
13,70zł/l

precio: 4,11 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

precio: 11,55 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5