Orzeł Polska Caldo casero

Orzeł Polska
Rosół Domowy marki Orzeł Polska to prawdziwy wolno gotowany wywar według
przepisu naszej Babci. Powstaje na bazie najlepszej jakości mięsa wołowego i
drobiowego (mięso z kurczaka, indyka i kaczki) oraz świeżych warzyw i
przypraw. Do przygotowania naszej zupy używamy jedynie najlepszych
składników od lokalnych dostawców. Produkt nie zawiera żadnych substancji
konserwujących. Natura 100%.
Orzeł Polska Caldo caseroOrzeł Polska Caldo casero
masa netto

masa netto

700 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-29

pojemność

cena za kilogram

21,99 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079460

5906684079460

precio: 15,39 zł

comprar 6 szt. para 15.16 zł/szt
15.39 PLN 2028-06-29 NewCondition
Woda, mięso z kurczaka, mięso z kaczki, mięso z indyka, mięso wołowe,
marchew, pietruszka korzeń, seler, cebula, por, seler naciowy, pomidor, sól,
przyprawy

* Wartość odżywcza: w 100g
* Wartość energetyczna: 234kJ/56kcal
* Tłuszcz: 5,9g
* w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7g
* Węglowodany: 1,5g
* a tym cukry: 0,9g
* Białko: 4,3g
* Sól: 0,6g

Rosół Domowy marki Orzeł Polska to prawdziwy wolno gotowany wywar według
przepisu naszej Babci. Powstaje na bazie najlepszej jakości mięsa wołowego i
drobiowego (mięso z kurczaka, indyka i kaczki) oraz świeżych warzyw i
przypraw. Do przygotowania naszej zupy używamy jedynie najlepszych
składników od lokalnych dostawców. Produkt nie zawiera żadnych substancji
konserwujących. Natura 100%.

Kuchnia Staropolska Cocina polaca Kuchnia Staropolska Cocina polaca
antigua Frijoles en salsa de tomate 700 g
15,07zł/kg

precio: 10,55 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-01-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-22
Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
águila polaca House 280 g
32,89zł/kg

precio: 9,21 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-01
Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

precio: 23,60 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

precio: 19,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-10-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5