jemyjemy Inspirujemy z Jemy Jemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem. Możesz spróbować go z kaszą, ziemniakami lub ryżem. I jesz jak lubisz! Strogonow wieprzowy z warzywami JemyJemy - ten smak Cię zachwyci! Przygotowany z najwyższej jakości składników. Wystarczy podgrzać i gotowe!
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

35,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696013129

5901696013129

precio: 12,90 zł

12.90 PLN 2027-09-04 NewCondition
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
strogonow 360 g
35,14zł/kg

precio: 12,65 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-07-03
woda 25%, mięso wieprzowe 25 %, pieczarki 12 %, warzywa 9 % (cebula, papryka), ogórki kiszone 7 % (ogórki, woda, sól, przyprawy), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 2 %, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, sos sojowy (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), czosnek, ekstrakt drożdżowy, papryka mielona, pieprz, tymianek, zioła, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna391 kJ / 94 kcal
Tłuszcz5,6 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
Węglowodany4,2 g
- w tym cukry0,8 g
Błonnik0,7 g
Białko6,3 g
Sól1,2 g

Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Inspirujemy z Jemy Jemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem. Możesz spróbować go z kaszą, ziemniakami lub ryżem. I jesz jak lubisz! Strogonow wieprzowy z warzywami JemyJemy - ten smak Cię zachwyci! Przygotowany z najwyższej jakości składników. Wystarczy podgrzać i gotowe!
Características:bez konserwantów i barwników, wystarczy podgrzać
marca:JemyJemy
Nombre del producto regulado legalmente:Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane.
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bio Planet Frijoles Bio Planet en Bio Planet Frijoles Bio Planet en
Salsa de Tomate BIO 360 g
24,97zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-12-31
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
kurczak 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-21
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
gulasz mięsny 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-08-19
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
chili con 360 g
35,08zł/kg

precio: 12,63 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-05
PRECIO REDUCIDO -17%
Sokołów Sokołów Danie Gotowe Sokołów Sokołów Danie Gotowe
Chili con 360 g
41,64zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-11-29
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
fecha de caducidad
2027-07-13
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
con cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
con salchicha de cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-29
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-17
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-11-02
jemyjemy Comemos sopa de cebada jemyjemy Comemos sopa de cebada
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-08-06
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5