Pudliszki
21
masa netto

masa netto

590 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-27

pojemność

cena za kilogram

19,56 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010669

5900783010669

precio: 11,54 zł

11.54 PLN 2028-01-27 NewCondition
woda, pulpety wołowo-wieprzowe 36 % [mięso wołowe 26 %, woda, mięso wieprzowe 20 %, warzywa (cebula, pietruszka 4,4 %, marchew 3 %), bułka tarta (mąka pszenna, woda, drożdże, sól), błonniki roślinne (pszenny, marchwiowy), sól, skrobia grochowa, białko grochu, jaja w proszku, przyprawy, białko wieprzowe, naturalny aromat], koncentrat pomidorowy 5,2 %, warzywa (marchew 2,7 %, pietruszka 1,3 %, seler), skrobia modyfikowana, cukier, mąka pszenna, sól, przyprawy (w tym pieprz czarny), naturalny aromat, suszona natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna270 kJ / 64 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
Węglowodany5,2 g
w tym cukry2,6 g
Błonnik1,4 g
Białko3,9 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Pulpety wołowo-wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pudliszki Pudliszki Gołąbki Pudliszki Pudliszki Gołąbki
    w sosie 590 g
    19,56zł/kg

    precio: 11,54 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-22
    Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
    tomate 500 g
    16,68zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    fecha de caducidad 2029-01-10
    Rolnik Albóndigas campesinas en Rolnik Albóndigas campesinas en
    salsa de tomate 500 g
    13,98zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-05-28
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
    fecha de caducidad 2028-01-06
    Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
    de tomate 500 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    fecha de caducidad 2029-02-10
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5