Sokołów

Chili con carne to tradycyjna potrawa kuchni teksańskiej. Potrawę przyprawia się kuminem i pieprzem, dzięki czemu nabiera wyjątkowego aromatu i charakterystycznego smaku. Biały ryż doskonale uzupełnia danie i tworzy idealną propozycję na szybki i bogaty w składniki odżywcze posiłek. Danie wystarczy podgrzać w mikrofalówce i po 3 minutach jest gotowe do spożycia. Produkt nie zawiera dodatku konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i fosforanów.

masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-29

pojemność

cena za kilogram

41,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900562271250

5900562271250

precio: 14,99 zł

14.99 PLN 2026-11-29 NewCondition

Chili con carne to tradycyjna potrawa kuchni teksańskiej. Potrawę przyprawia się kuminem i pieprzem, dzięki czemu nabiera wyjątkowego aromatu i charakterystycznego smaku. Biały ryż doskonale uzupełnia danie i tworzy idealną propozycję na szybki i bogaty w składniki odżywcze posiłek. Danie wystarczy podgrzać w mikrofalówce i po 3 minutach jest gotowe do spożycia. Produkt nie zawiera dodatku konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i fosforanów.


Bio Planet Frijoles Bio Planet en Bio Planet Frijoles Bio Planet en
Salsa de Tomate BIO 360 g
24,97zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-12-31
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
kurczak 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-21
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
gulasz mięsny 360 g
34,67zł/kg

precio: 12,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-08-19
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
strogonow 360 g
35,14zł/kg

precio: 12,65 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-07-03
jemyjemy JemyJemy Danie gotowe jemyjemy JemyJemy Danie gotowe
chili con 360 g
35,08zł/kg

precio: 12,63 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-05
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Sokołów Oro Cracovia salchicha Sokołów Oro Cracovia salchicha
seca , cortada 100 g
102,40zł/kg

precio: 10,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-02
Sokołów salami de cerdo en Sokołów salami de cerdo en
fecha de caducidad 2027-01-01
Sokołów Sokołów Gulasz Sokołów Sokołów Gulasz
angielski 290 g
19,41zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-06-11
Sokołów Costillas de res de Sokołów Costillas de res de
Sokołów cocinadas lentamente en salsa 0.716 g
57,51zł/kg

precio: 50,31 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-20
Sokołów Sokołów Salami en Sokołów Sokołów Salami en
Texas obsypce 100 g
103,90zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-28
Sokołów Sokołów Salami en el Sokołów Sokołów Salami en el
pimiento verde rellenado 100 g
103,90zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-28
Sokołów Albóndigas tirolesas de Sokołów Albóndigas tirolesas de
Sokołów 500 g
41,08zł/kg

precio: 20,54 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5