Comemos, comemos sopa de crema de tomate

jemyjemy Gotowa zupa Ugotowaliśmy dla Ciebie doskonały Krem z pomidorów. Idealną konsystencję uzyskaliśmy ze starannie dobranych składników. Wystarczy go podgrzać i już można delektować się jego pomidorowo-ziołowym smakiem! Lubisz dodatki? Możesz podawać go z kulkami mozzarelli. I JemyJemy!
Comemos, comemos sopa de crema de tomateComemos, comemos sopa de crema de tomate
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-11

pojemność

cena za kilogram

20,51 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696012474

5901696012474

precio: 7,69 zł

7.69 PLN 2027-09-11 NewCondition
woda, pulpa pomidorowa 28 %, marchew, ziemniaki, koncentrat pomidorowy 2 %, masło, sól, cebula, bazylia, oregano, przyprawy, cukier, skrobia modyfikowana, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna172 kJ / 41 kcal
Tłuszcz1,8 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
Węglowodany4,9 g
- w tym cukry2,7 g
Błonnik0,8 g
Białko0,9 g
Sól1,2 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Gotowa zupa Ugotowaliśmy dla Ciebie doskonały Krem z pomidorów. Idealną konsystencję uzyskaliśmy ze starannie dobranych składników. Wystarczy go podgrzać i już można delektować się jego pomidorowo-ziołowym smakiem! Lubisz dodatki? Możesz podawać go z kulkami mozzarelli. I JemyJemy!
Características:wlej i podgrzej, bez konserwantów, bez barwników
marca:JemyJemy
Sobre la marca:JemyJemy to pyszne zupy, gotowe w kilka minut! Ugotowane z doskonale skomponowanych, naturalnych składników. Zawsze korzystamy ze starannie wybranych przepisów, dbamy o najwyższą jakość składników i wspaniały smak naszych potraw.
Nombre del producto regulado legalmente:Zupa krem z pomidorów. Zupa sterylizowana.
Otra información:Znak przekreślonego kłosa - PL-014-066
Conservación:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
jemyjemy Comemos sopa de crema de jemyjemy Comemos sopa de crema de
champiñones 375 g
20,11zł/kg

precio: 7,54 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de crema jemyjemy Comemos sopa de crema
hecha de guisantes verdes. 375 g
20,51zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-09-10
jemyjemy Comemos sopa de crema de jemyjemy Comemos sopa de crema de
calabaza 375 g
18,96zł/kg

precio: 7,11 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-11-23
jemyjemy Comemos sopa de tomate jemyjemy Comemos sopa de tomate
con pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-11-04
Pamapol Sopa de tomate Pamapol con Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
arroz 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
100
fecha de caducidad 2027-12-10
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-21
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
con cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
con salchicha de cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-29
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-17
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-11-02
jemyjemy Comemos sopa de cebada jemyjemy Comemos sopa de cebada
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-08-06
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5