Szubryt

Produkt garmażeryjny sterylizowany warzywno mięsny z boczkiem i żeberkiem wędzonym.

masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-01

pojemność

cena za kilogram

32,87 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371331

5906190371331

precio: 15,12 zł

comprar 6 szt. para 14.89 zł/szt
15.12 PLN 2027-06-01 NewCondition

Woda, kapusta kiszona biała 35% (kapusta biała, sól), żeberko wędzone, parzone 21% (żeberko wieprzowe. 100 g produktu otrzymano ze 109 g żeberka wieprzowego), boczek wędzony, parzony 6% (boczek wieprzowy. 100 g produktu otrzymano z 112 g boczku wieprzowego), przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, por, natka selera, czosnek, natka pietruszki, lubczyk), sól, cukier, aromaty (seler), glukoza.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 361 kJ / 87 kcal; Tłuszcz 5,8 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g; Węglowodany <0,5 g, w tym cukry <0,5g; Błonnik 1,2 g; Białko 7,7 g; Sól 0,83 g.


Produkt garmażeryjny sterylizowany warzywno mięsny z boczkiem i żeberkiem wędzonym.


Szubryt Szubryt Żurek Szubryt Szubryt Żurek
z kiełbasą domową 460 g
28,24zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-10
Szubryt Szubryt Gulasz z serc Szubryt Szubryt Gulasz z serc
drobiowych 460 g
24,35zł/kg

precio: 11,20 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-08-21
Szubryt Szubryt Bigos Szubryt Szubryt Bigos
fecha de caducidad 2028-09-11
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-11-02
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-17
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

precio: 25,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

precio: 78,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

precio: 53,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

precio: 41,92 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-29
Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
z puree 360 g
29,47zł/kg

precio: 10,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-17
Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
z 360 g
27,75zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5