jemyjemy

JemyJemy Zupy Świata Barszcz ukraiński 400 g

Marka

JemyJemy

Cechy

wystarczy podgrzać
bez konserwantów
bez barwników

Marka standaryzowana

Marka - JemyJemy

Podmarka

Podmarka - Zupy Świata

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Barszcz ukraiński. Zupa na bazie buraków z warzywami, pasteryzowana.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-08

pojemność

cena za kilogram

19,23 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696013525

5901696013525

precio: 7,69 zł

comprar 6 szt. para 7.58 zł/szt
7.69 PLN 2027-05-08 NewCondition

woda

warzywa 36,5 % (buraki ćwikłowe 20 %, kapusta biała, ziemniaki 4 %, seler, marchew 2 %, cebula 2 %)

sok jabłkowy

pulpa pomidorowa

śmietanka

cukier

sól

skrobia modyfikowana

sok z buraków ćwikłowych z zagęszczonego soku 0,8 %

mąka pszenna

czosnek

liść laurowy

koper

przyprawy (w tym: ziele angielskie)

ekstrakt drożdżowy

regulator kwasowości: kwas cytrynowy

przeciwutleniacz: askorbinian sodu


Wartości odżywcze
 w 100 g
Wartość energetyczna 198 kJ / 47 kcal
Tłuszcz 0,7 g
- w tym kwasy nasycone 0,4 g
Węglowodany 8,1 g
- w tym cukry 4,7 g
Błonnik 1,3 g
Białko 1,4 g
Sól 1,1 g

JemyJemy Zupy Świata Barszcz ukraiński 400 g

Marka

JemyJemy

Cechy

wystarczy podgrzać
bez konserwantów
bez barwników

Marka standaryzowana

Marka - JemyJemy

Podmarka

Podmarka - Zupy Świata

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Barszcz ukraiński. Zupa na bazie buraków z warzywami, pasteryzowana.


jemyjemy Comemos sopas tailandesas jemyjemy Comemos sopas tailandesas
del mundo 400 g
18,68zł/kg

precio: 7,47 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-22
jemyjemy Comemos las sopas gulash jemyjemy Comemos las sopas gulash
del mundo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-10-23
jemyjemy Comemos Frijoles al horno jemyjemy Comemos Frijoles al horno
con chorizo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-17
jemyjemy Sopa mexicana WeJemy jemyjemy Sopa mexicana WeJemy
Sopas del mundo 400 g
18,30zł/kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-22
Sokołów Sokołów Chilli con Sokołów Sokołów Chilli con
carne z mięsem 400 g
26,98zł/kg

precio: 10,79 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-15
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
con cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-08-21
jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
con salchicha de cerdo 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-29
jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
pollo y arroz. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-17
jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
con cerdo 450 g
17,07zł/kg

precio: 7,68 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-11-02
jemyjemy Comemos sopa de cebada jemyjemy Comemos sopa de cebada
con cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-08-06
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5