Orzeł Polska
42
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-26

pojemność

cena za litr

13,78 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079040

5906684079040

precio: 6,89 zł

6.89 PLN 2026-12-26 NewCondition

Wyciąg z kiszonych buraków, seler, sól, czosnek, ziele angielskie, liść laurowy. 


Wartość odżywcza w 100ml

Wartość energetyczna: 29 kJ/ 7 kcal

Tłuszcz: 0,1g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g

Węglowodany: 1g

w tym cukry: 0,5g

Białko: 0,5g

Sól: 1,11g


Produkt zawiera seler i może zawierać gluten.


Przechowywać w suchym i chłodnym miejścu w temperaturze od 0°C do 15°C.


Instrucciones de preparación:

Do 1,5-2 l wywaru mięsno - warzywnego dolać barszcz az do uzuskania pożądanego smaku. Doprawić solą i pieprzem. Nie doprowadzać do wrzenia. 


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
    fecha de caducidad 2028-01-06
    Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
    de tomate 500 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    fecha de caducidad 2029-02-10
    Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
    tomate 500 g
    16,68zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    fecha de caducidad 2029-01-10
    Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
    con tocino 500 g
    16,66zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-22
    Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
    fecha de caducidad 2027-10-01
    Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
    Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
    29,97zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
    águila polaca House 280 g
    32,89zł/kg

    precio: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-01
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    precio: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    precio: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    precio: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    precio: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-10-10
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5