Pudliszki
43
Bez konserwantów. Bez barwników. Bez wzmacniaczy smaku.
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-23

pojemność

cena za kilogram

28,87 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010706

5900783010706

precio: 12,99 zł

comprar 4 szt. para 12.80 zł/szt
12.99 PLN 2028-01-23 NewCondition
woda, żołądki wołowe 34 %, warzywa (seler, marchew 2,3 %, pietruszka 1,6 %, cebula 1 %), sól, olej rzepakowy, przyprawy (w tym czosnek w proszku), naturalny aromat, cukier, suszona natka pietruszki, suszony majeranek
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna196 kJ / 47 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko8,3 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Bez konserwantów. Bez barwników. Bez wzmacniaczy smaku.
Características:jak domowe weki, bez konserwantów
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Flaki wołowe w rosole. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe Pudliszki Pudliszki Flaki wołowe
    po zamojsku 450 g
    28,87zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-04
    jemyjemy Comemos sopa de verduras jemyjemy Comemos sopa de verduras
    con cerdo 450 g
    17,20zł/kg

    precio: 7,74 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-08-21
    jemyjemy Comemos sopa de frijoles jemyjemy Comemos sopa de frijoles
    con salchicha de cerdo 450 g
    17,20zł/kg

    precio: 7,74 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-10-29
    jemyjemy Comemos sopa de caldo con jemyjemy Comemos sopa de caldo con
    pollo y arroz. 450 g
    17,20zł/kg

    precio: 7,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-17
    jemyjemy Comemos sopa de repollo jemyjemy Comemos sopa de repollo
    con cerdo 450 g
    17,07zł/kg

    precio: 7,68 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-11-02
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5