Águila de Polonia Żurek Staropolski

Orzeł Polska
#bez konserwantów
 
#czysty skład
 
#najlepsze składniki
 
#gotowe danie
 
Nasz kultowy Żurek Staropolski w wersji gotowej do spożycia. Wystarczy
podgrzać i cieszyć się smakiem prawdziwej, tradycyjnej Polskiej zupy. Żurek
Staropolski marki Orzeł Polska jest idealnie kwaśny, z wyraźną nutą
majeranku, a duża zawartość białej i wiejskiej kiełbasy sprawia, że jest
naprawdę sycący. Do przygotowania naszej zupy używamy jedynie najlepszych
składników od lokalnych dostawców. Produkt nie zawiera żadnych substancji
konserwujących. Natura 100%.
Águila de Polonia Żurek StaropolskiÁguila de Polonia Żurek Staropolski
masa netto

masa netto

670 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

33,69 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079453

5906684079453

precio: 22,57 zł

22.57 PLN 2028-04-15 NewCondition
wywar z kości wędzonych (woda, kości wędzone, marchew, pietruszka
biała, seler), boczek wędzony (mięso wieprzowe, sól peklująca, przyprawy),
kiełbasa biała (mięso wieprzowe 90,8%, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy),
kiełbasa wiejska (mięso wieprzowe 98%, sól peklująca, sól, czosnek,
przyprawy), zakwas żytni (woda, zakwas chlebowy 12,5% [mąka żytnia, woda],
mąka żytnia razowa, mąka pszenna graham, świeży czosnek), ziemniaki,
czosnek, majeranek suszony, przyprawy.

* Wartość odżywcza: w 100g
* Wartość energetyczna: 451kJ/108kcal
* Tłuszcz: 7,7g
* w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,4g
* Węglowodany: 6,8g
* a tym cukry: 1,6g
* Białko: 3,3g
* Sól: 0,9g

#bez konserwantów
 
#czysty skład
 
#najlepsze składniki
 
#gotowe danie
 
Nasz kultowy Żurek Staropolski w wersji gotowej do spożycia. Wystarczy
podgrzać i cieszyć się smakiem prawdziwej, tradycyjnej Polskiej zupy. Żurek
Staropolski marki Orzeł Polska jest idealnie kwaśny, z wyraźną nutą
majeranku, a duża zawartość białej i wiejskiej kiełbasy sprawia, że jest
naprawdę sycący. Do przygotowania naszej zupy używamy jedynie najlepszych
składników od lokalnych dostawców. Produkt nie zawiera żadnych substancji
konserwujących. Natura 100%.

Rolnik sopa de sopa hecha en casa Rolnik sopa de sopa hecha en casa
340 g
19,94zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-10
jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
agrio con salchicha de cerdo. 450 g
17,20zł/kg

precio: 7,74 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-10-22
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-01
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
tocino ahumado 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
82
fecha de caducidad 2027-12-10
Krakus Concentrado de Krakus Krakus Concentrado de Krakus
Żurek 300 ml
24,23zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-30
Szubryt Szubryt Żurek Szubryt Szubryt Żurek
z kiełbasą domową 460 g
28,24zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-10
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Orzeł Polska Mini chucrut de Orzeł Polska Mini chucrut de
águila polaca House 280 g
32,89zł/kg

precio: 9,21 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Concentrado de Orzeł Polska Concentrado de
Borscht Rojo de Águila Polaca 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

precio: 23,60 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

precio: 19,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-10-10
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

precio: 16,25 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-01-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5