Szubryt
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-27

pojemność

cena za kilogram

25,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375957

5906190375957

precio: 12,37 zł

12.37 PLN 2027-08-27 NewCondition
Szubryt Szubryt Zupa meksykańska Szubryt Szubryt Zupa meksykańska
z mięsem 480 g
24,77zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-18

Woda, warzywa w zmiennych proporcjach 30% (kukurydza, fasola czerwona, fasola zielona, groszek zielony, marchew, seler, papryka czerwona, papryka zielona), mięso drobiowe z kurczaka 15%, koncentrat pomidorowy 9%, cebula smażona, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), gorczycę.


Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

precio: 9,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

precio: 11,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
fecha de caducidad
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-21
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

precio: 25,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

precio: 78,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

precio: 53,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

precio: 41,92 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-29
Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
z puree 360 g
29,47zł/kg

precio: 10,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-17
Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
z 360 g
27,75zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5