Salsa agridulce Jamar

Jamar Doskonały do ryżu
Salsa agridulce JamarSalsa agridulce Jamar
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203252

5906716203252

precio: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (30 %), woda, cukier, marchew (8 %), cebula (5 %), papryka czerwona (4 %), papryka zielona (4 %), ananas (3 %), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, pędy bambusa (1,5 %), sól, zioła, przyprawy, imbir (0,15 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia337 kJ/79 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany18 g
- w tym cukry15 g
Błonnik1,1 g
Białko0,7 g
Sól1,2 g

Doskonały do ryżu
Características:z ananasem, imbirem i pędami bambusa, bez wzmacniaczy smaku
marca:Jamar
Nombre del producto regulado legalmente:Sos warzywny z kawałkami ananasa. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Preparación y uso:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z ryżem.
Recetas:Sprawdź nasz przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. Składniki: olej do smażenia, 400 g piersi z kurczaka, sos słodko-kwaśny Jamar, 300 g ryżu, opcjonalnie sezam. Przygotowanie: Pokrojone w kostkę mięso smaż przez 7 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzej całość. Gotowy sos wyłóż na ugotowany ryż. Całość możesz posypać prażonym sezamem. Smacznego!
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
ze 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-05-21
Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
klasyczny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-06-26
PRECIO REDUCIDO -3%
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
z ostry 520 g
14,12zł/kg

precio: 7,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-10
Dawtona Dawtona Sos meksykański Dawtona Dawtona Sos meksykański
i z fasolą 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-27
Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
kwaśny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-18
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5