Sokołów
55
Ok.
51

Klasyczny sos z wołowiną w pikantnym, pomidorowym wydaniu. Wyraźna nuta chili i bogaty smak sprawiają, że to idealna propozycja dla miłośników kuchni tex-mex. Doskonały do ryżu, makaronu lub bowlów.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

26,98 zł / kg

kraj

País de origen

PL

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900562645457

5900562645457

precio: 10,79 zł

10.79 PLN 2028-04-15 NewCondition

Składniki: mięso wieprzowe (20 %), woda, mięso wołowe (15 %), czerwona fasola (15 %), pomidory (7,8 %), papryka czerwona (6,3 %), cebula (5,5 %), koncentrat pomidorowy, kukurydza (2,8 %), skrobia ziemniaczana, włoszczyzna w zmienionych proporcjach 1,6 % (w tym: marchew, seler, pasternak, pietruszka, por), sól, przyprawy (zawierają gorczycę), czosnek suszony, chili (0,05 %).


Wartość energetyczna: 653 kJ/157 kcal;

Tłuszcz: 11 g w tym
Kwasy tłuszczowe nasycone: 4,4 g;

Węglowodany: 5,5 g
Cukry: 1,8 g;

Błonnik: 2,0 g

Białko: 8,0 g;

Sól: 1,7 g.


Możliwa obecność: zbóż zawierajacych gluten, soi, mleka (łącznie z laktozą).


Información para alérgicos:

Możliwa obecność: zbóż zawierajacych gluten, soi, mleka (łącznie z laktozą).


Klasyczny sos z wołowiną w pikantnym, pomidorowym wydaniu. Wyraźna nuta chili i bogaty smak sprawiają, że to idealna propozycja dla miłośników kuchni tex-mex. Doskonały do ryżu, makaronu lub bowlów.


Sobre la marca:

SOKOŁÓW jest jednym z największych producentów mięsa i przetworów w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z czołowych liderów branży w Polsce. Od lat wyznacza standardy i jest prekursorem zmian w branży przetwórstwa mięsnego. Dzięki konsekwentnym i skutecznym działaniom, przywiązywaniem szczególnej uwagi do standardów bezpieczeństwa wyrobów, marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce. 


Conservación:

Temperatura przechowywania od +1°C do +25°C


País de origen:

PL


Dirección de devolución:

"SOKOŁÓW" S.A.; Al. 550-lecia 1; 08-300 Sokołów Podlaski


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-11 12:51:48Ok.



jemyjemy Comemos sopas tailandesas jemyjemy Comemos sopas tailandesas
del mundo 400 g
18,68zł/kg

precio: 7,47 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-22
jemyjemy Comemos las sopas gulash jemyjemy Comemos las sopas gulash
del mundo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-10-23
jemyjemy Comemos Frijoles al horno jemyjemy Comemos Frijoles al horno
con chorizo 400 g
19,25zł/kg

precio: 7,70 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-17
jemyjemy Sopa mexicana WeJemy jemyjemy Sopa mexicana WeJemy
Sopas del mundo 400 g
18,30zł/kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-22
jemyjemy JemyJemy Zupy Świata jemyjemy JemyJemy Zupy Świata
Barszcz 400 g
19,23zł/kg

precio: 7,69 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-05-08
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Sokołów Oro Cracovia salchicha Sokołów Oro Cracovia salchicha
seca , cortada 100 g
102,40zł/kg

precio: 10,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-02
Sokołów salami de cerdo en Sokołów salami de cerdo en
fecha de caducidad 2027-01-01
Sokołów Sokołów Gulasz Sokołów Sokołów Gulasz
angielski 290 g
19,41zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-06-11
Sokołów Costillas de res de Sokołów Costillas de res de
Sokołów cocinadas lentamente en salsa 0.716 g
57,51zł/kg

precio: 50,31 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-20
Sokołów Sokołów Salami en Sokołów Sokołów Salami en
Texas obsypce 100 g
103,90zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-28
Sokołów Sokołów Salami en el Sokołów Sokołów Salami en el
pimiento verde rellenado 100 g
103,90zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-28
Sokołów Albóndigas tirolesas de Sokołów Albóndigas tirolesas de
Sokołów 500 g
41,08zł/kg

precio: 20,54 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-12-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5