Szubryt Zupa z ryżem, mięsem drobiowym z kurczaka i warzywami. Produkt sterylizowany.
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-08

pojemność

cena za kilogram

26,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190376992

5906190376992

precio: 7,42 zł

7.42 PLN 2027-09-08 NewCondition
Woda, ryż 8%, mięso drobiowe z kurczaka 8%, koncentrat pomidorowy 7%, śmietana 7% (z mleka), cebula smażona (na tłuszczu wieprzowym), warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, por, natka selera , natka pietruszki), sól, przyprawy. Produkt może zawierać: mleko (łącznie z laktozą) , jaja, gorczycę
Wartość odżywcza na 100g produktu Wartość energetyczna: 234 kJ / 56 kcal Tłuszcz | w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1 , 9 g 0 , 7 g Węglowodany | w tym cukry: 6,6 g 1 , 1 g Błonnik - Białko 3 g Sól 0 , 72 g
Zupa z ryżem, mięsem drobiowym z kurczaka i warzywami. Produkt sterylizowany.
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
fecha de caducidad 2027-09-04
Szubryt Szubryt Rosołek Szubryt Szubryt Rosołek
z kluseczkami 280 g
32,75zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-03
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

precio: 25,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

precio: 78,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

precio: 53,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

precio: 41,92 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-29
Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
z puree 360 g
29,47zł/kg

precio: 10,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-17
Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
z 360 g
27,75zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5