Knorr Fix Espaguetis Carbonara

Knorr
51Knorr Fix Espaguetis Carbonara
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Knorr Fix Espaguetis CarbonaraKnorr Fix Espaguetis Carbonara
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991954

8710522991954

precio: 4,18 zł

4.18 PLN 2026-12-30 NewCondition
ser topiony w proszku (25 %) [ser (MLEKO), serwatka (MLEKO)], skrobia, śmietanka w proszku (13 %) (MLEKO), żółtko JAJA (10 %), aromaty (w tym MLEKO), olej słonecznikowy, mąka PSZENNA, wędzona słonina (2,9 %) (tłuszcz wieprzowy, przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu; dym), sól jodowana, laktoza (MLEKO), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki (0,6 %), białka MLEKA, przyprawy (czosnek, kurkuma), sól
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia2090 kJ / 498 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone14 g
Węglowodany35 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik<0,5 g
Białko17 g
Sól8,0 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dania = 280 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Características:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
marca:Knorr
Nombre del producto regulado legalmente:Fix spaghetti carbonara.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Przygotuj: 100 g chudego wędzonego boczku 350 g makaronu 100 ml śmietany 150 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix rozmieszaj dokładnie z wodą i śmietaną. 2) Do Fixu dodaj 100 g podsmażonego wędzonego boczku. Zagotuj i gotuj na małym ogniu przez ok. 1 minutę. 3) Danie podawaj z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Roślinna inspiracja: 1) Zamień boczek na podsmażone wędzone tofu. 2) Wzbogacić smak sosu dodatkiem szpinaku lub mrożonego zielonego groszku. 3) Danie będzie smakować wyśmienicie, posypane natką pietruszki.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
    fecha de caducidad 2028-01-06
    Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
    de tomate 500 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    fecha de caducidad 2029-02-10
    Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
    tomate 500 g
    16,68zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    fecha de caducidad 2029-01-10
    Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
    con tocino 500 g
    16,66zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-22
    Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
    remolacha 53 g
    84,91zł/kg

    precio: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5