zamojsku callos

Pamapol
55
Ok.zamojsku callos
55
bardzo dobryzamojsku callos
49zamojsku callos
zamojsku calloszamojsku callos
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-06

pojemność

cena za kilogram

19,70 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002258

5907501002258

precio: 9,85 zł

comprar 8 szt. para 9.70 zł/szt
9.85 PLN 2028-01-06 NewCondition

woda, przedżołądki wołowe 30%, warzywa w zmiennych proporcjach 8,4% (marchew, pietruszka, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,4%, sól, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, barwnik: annato, hydrolizat białka sojowego, cukier, przyprawy (w tym gałka muszkatołowa 0,05%), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), majeranek, mieszanka warzywna (marchew, pasternak, cebula), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki, pomidor


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 255 kJ/61 kcal
Tłuszcz 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 2,7 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik 0,6 g
Białko 7,0 g
Sól 1,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
długo gotowane, bez dodatku substancji konserwujących
marca:Pamapol
Nombre del producto regulado legalmente:Flaki wołowe po zamojsku. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:08:41Ok.
  • hegan , 2023-11-02 16:12:37bardzo dobry



Pamapol callos en caldo Pamapol callos en caldo
fecha de caducidad 2029-01-13
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-22
Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
fecha de caducidad 2027-10-01
Pamapol Pamapol Paté de aves Pamapol Pamapol Paté de aves
casero 100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
47
fecha de caducidad 2027-03-18
Pamapol guiso casero Pamapol guiso casero
fecha de caducidad 2028-06-30
Pamapol Porcino paté casero Pamapol Porcino paté casero
fecha de caducidad 2027-03-03
Pamapol estofado de carne de cerdo Pamapol estofado de carne de cerdo
500 g
22,42zł/kg

precio: 11,21 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-07-20
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-17
Pamapol Sopa de pepino Pamapol con Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
eneldo 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2027-10-27
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
tocino ahumado 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
82
fecha de caducidad 2027-12-10
Pamapol Sopa de tomate Pamapol con Pamapol Sopa de tomate Pamapol con
arroz 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
100
fecha de caducidad 2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5