sopa de sopa hecha en casa

Rolnik
44sopa de sopa hecha en casa
sopa de sopa hecha en casasopa de sopa hecha en casa
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-10

pojemność

cena za kilogram

19,94 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002025

5900919002025

precio: 6,78 zł

comprar 6 szt. para 6.68 zł/szt
6.78 PLN 2027-03-10 NewCondition
woda, mąka żytnia (zawiera gluten), sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna162 kJ
Wartość energetyczna38 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry<0,5 g
Białko0,6 g
Sól0,18 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Żyto : Zawiera
kuchenne klasyki, wzbogaca smak Twoich dań
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Żurek na zakwasie koncentrat. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania 370 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Recetas:Przepis na Żurek na zakwasie koncentrat (na około 3 litry wywaru). Składniki: 400 g białej kiełbasy, 100 g wędzonego boczku, 2 ząbki czosnku, 1 duża cebula, 2 suszone grzybki, 1 marchewka, 1 pietruszka, kawałek selera, 0,2 l kwaśnej śmietany, 3 ziarna ziela angielskiego, 1 liść laurowy, sól, pieprz, szczypta majeranku. Obrane warzywa zalewamy wodą, dodajemy przyprawy, umyte i namoczone grzyby. Gotujemy pod przykryciem przez 30 minut. Cebulę i boczek kroimy w kostkę, kiełbasę w talarki i podsmażamy na tłuszczu. Wywar z warzyw przecedzamy i zalewamy żurem. Do gotującej się zupy dodajemy wcześniej przygotowane produkty oraz roztarty czosnek, sól i pieprz do smaku. Całość gotujemy przez następne 20 minut, dodając w końcowej fazie śmietanę i szczyptę majeranku. Życzymy smacznego!
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    jemyjemy Comemos sopa de centeno jemyjemy Comemos sopa de centeno
    agrio con salchicha de cerdo. 450 g
    17,20zł/kg

    precio: 7,74 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-10-22
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-01
    Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
    tocino ahumado 470 g
    15,53zł/kg

    precio: 7,30 zł

    PLN
    1
    82
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Krakus Concentrado de Krakus Krakus Concentrado de Krakus
    Żurek 300 ml
    24,23zł/l

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Orzeł Polska Águila de Polonia Orzeł Polska Águila de Polonia
    Żurek Staropolski 670 g
    33,69zł/kg

    precio: 22,57 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-04-15
    Szubryt Szubryt Żurek Szubryt Szubryt Żurek
    z kiełbasą domową 460 g
    28,24zł/kg

    precio: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-10
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
    315 ml
    17,27zł/l

    precio: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5