Szubryt

Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Przepyszne roladki wypełnione warzywnym farszem w sosie czosnkowym. Produkt nie zawiera konserwantów. Produkt garmażeryjny sterylizowany z mięsem wieprzowym i warzywami.

masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

25,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375773

5906190375773

precio: 12,21 zł

12.21 PLN 2027-08-06 NewCondition

Sos czosnkowy 54% [woda, śmietana (z mleka ) 15%, mąka pszenna 3%, czosnek 1,7%, skrobia, sól, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak, pietruszka, lubczyk, por), przyprawy, cukier, aromaty, glukoza]. Roladki wieprzowe smażone 46% [mięso wieprzowe 60%, marchew 22%, kalaf ior 22%, brokuł 22%, bułka tarta 7% (mąka pszenna , woda, drożdże , sól )], śmietana (z mleka ) 4%, cebula 3%, masa jajowa pasteryzowana, woda, mąka pszenna , sól, przyprawy, żelatyna wieprzowa, skrobia, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: kwas cytry nowy. Produkt może zawierać: Soję, laktozę, seler, gorczycę.


Wartości odżywcze w 100g produktu : Wartość energetyczna 491 kJ / 118 kcal; Tłuszcz 8,0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4 g; Węglowodany 5,0 g, w tym cukry 1,8 g; Błonnik 0,7 g; Białko 6,1 g; Sól 1,4


Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Przepyszne roladki wypełnione warzywnym farszem w sosie czosnkowym. Produkt nie zawiera konserwantów. Produkt garmażeryjny sterylizowany z mięsem wieprzowym i warzywami.


Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

precio: 9,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

precio: 11,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
fecha de caducidad
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-21
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

precio: 25,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

precio: 78,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

precio: 53,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

precio: 41,92 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-29
Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
z puree 360 g
29,47zł/kg

precio: 10,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-17
Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
z 360 g
27,75zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5