Szubryt
12

Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Flaczki wołowe jak domowe . Klasyczne flaczki. Wyrób wyprodukowany z przedżołądków wołowych o charakterystycznym smaku dla podrobów wołowych, lekko słony z dobrze wyczuwalnymi przyprawami. Produkt garmażeryjny, sterylizowany.

masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-21

pojemność

cena za kilogram

26,40 zł / kg

ocena

ranking

0.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371416

5906190371416

precio: 12,67 zł

comprar 6 szt. para 12.48 zł/szt
12.67 PLN 2027-09-21 NewCondition

<p><span>Woda, flaki wołowe (przedżołądki wołowe) 32%, żelatyna wieprzowa, warzywa suszone w zmiennych porcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, por, natka </span><strong>selera</strong><span>, natka pietruszki), sól, przyprawy, aromaty (</span><strong>seler</strong><span>), cukier, glukoza. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, mleko łącznie z laktozą, jaja, soję, gorczycę.</span></p>


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 151 kJ / 36 kcal; tłuszcz <0,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g; węglowodany 1,1 g, w tym cukry 0,6 g; białko 6,9 g; sól 1,2 g.


Produkt klasy Premium z czystą etykietą! Flaczki wołowe jak domowe . Klasyczne flaczki. Wyrób wyprodukowany z przedżołądków wołowych o charakterystycznym smaku dla podrobów wołowych, lekko słony z dobrze wyczuwalnymi przyprawami. Produkt garmażeryjny, sterylizowany.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 2 ocen.




    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-13
    Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
    z uszkami 480 g
    20,06zł/kg

    precio: 9,63 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-13
    Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
    koperkowym 480 g
    23,63zł/kg

    precio: 11,34 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-08-14
    Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
    z mięsem 480 g
    20,81zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-07-11
    Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
    fecha de caducidad
    2027-07-13
    Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
    480 g
    22,02zł/kg

    precio: 10,57 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2028-08-21
    Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
    biała 0.734 g
    25,07zł/kg

    precio: 25,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-20
    Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
    Sądecki 1.242 g
    78 220,00zł/kg

    precio: 78,22 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-19
    Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
    Sądecka 0.846 g
    47,09zł/kg

    precio: 53,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-26
    Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
    Sądecka 1.027 g
    41 920,00zł/kg

    precio: 41,92 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-20
    Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
    drobiowe 350 g
    22,51zł/kg

    precio: 7,88 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-18
    Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
    koperkowym 420 g
    28,55zł/kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2026-10-29
    Szubryt Szubryt Kotlet mielony Szubryt Szubryt Kotlet mielony
    z puree 360 g
    29,47zł/kg

    precio: 10,61 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-17
    Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa Szubryt Szubryt Roladka wieprzowa
    z 360 g
    27,75zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-10-17
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5