Masa madre picante de kimchi

Zakwasownia Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
Masa madre picante de kimchiMasa madre picante de kimchi
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-19

pojemność

cena za kilogram

79,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907739367105

5907739367105

precio: 23,99 zł

23.99 PLN 2027-01-19 NewCondition
Kapusta pekińska, czosnek, cebula, imbir, marchew, rzodkiew, chili, miso (soja, ryż, sól, woda, a.oryzae), sos sojowy (woda, soja, sól), sól.
Może zawierać SOJĘ, GORCZYCĘ, ORZECHY, ORZESZKI ZIEMNE, nasiona SEZAMU.
Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
Krakus Concentrado de Krakus Krakus Concentrado de Krakus
Żurek 300 ml
24,23zł/l

precio: 7,27 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
con tocino 500 g
16,66zł/kg

precio: 8,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-22
Zakwasownia Masa madre tradicional Zakwasownia Masa madre tradicional
ecológica 700 ml
43,69zł/l

precio: 30,58 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-08-12
Zakwasownia Zakwasownia
700 ml
46,23zł/l

precio: 32,36 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Zakwasownia Masa madre orgánica Zakwasownia Masa madre orgánica
tradicional Kimchi 300 g
79,97zł/kg

precio: 23,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5