Szubryt

Produkt garmażeryjny sterylizowany z mięsem wieprzowym i szpinakiem.

masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375735

5906190375735

precio: 12,88 zł

12.88 PLN 2027-06-10 NewCondition

Sos śmietanowy 59% [woda, śmietana 22% (z mleka), mąka pszenna 4%, cebula smażona (na tłuszczu wieprzowym), warzywa suszone (marchew, pasternak, pietruszka, cebula, por, natka selera, natka pietruszki), przyprawy, sól, cukier, aromaty, glukoza]. Rolada wieprzowa smażona 41% [mięso wieprzowe 60%, szpinak 14%, śmietana 8%, (z mleka), bułka tarta 7% (mąka pszenna, woda, drożdże), cebula 3%, woda, masa jajowa pasteryzowana, przyprawy, sól, błonnik bambusowy, żelatyna wieprzowa, skrobia, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, ekstrakt drożdżowy].


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 494 kJ / 119 kcal; Tłuszcz 8,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,7 g; Węglowodany 3,1 g, w tym cukry 1,3 g; Błonnik 0,6 g; Białko 7,4 g; Sól 1,1 g


Produkt garmażeryjny sterylizowany z mięsem wieprzowym i szpinakiem.


Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

precio: 11,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe Szubryt Szubryt Zraziki drobiowe
w sosie 480 g
27,52zł/kg

precio: 13,21 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-09-24
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
z kurkami 480 g
35,17zł/kg

precio: 16,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-06
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

precio: 9,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-11
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
pomidorowym 470 g
24,06zł/kg

precio: 11,31 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-08-03
Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe Szubryt Szubryt Roladki wieprzowe
440 g
40,89zł/kg

precio: 17,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-23
Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa Szubryt Szubryt Kiełbasa domowa
biała 0.734 g
25,07zł/kg

precio: 25,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Schab kruchy Szubryt Szubryt Schab kruchy
Sądecki 1.242 g
78 220,00zł/kg

precio: 78,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-19
Szubryt Szubryt Szynka wiejska Szubryt Szubryt Szynka wiejska
Sądecka 0.846 g
47,09zł/kg

precio: 53,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-26
Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska Szubryt Szubryt Kiełbasa wiejska
Sądecka 1.027 g
41 920,00zł/kg

precio: 41,92 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-20
Szubryt Szubryt Skrzydełka Szubryt Szubryt Skrzydełka
drobiowe 350 g
22,51zł/kg

precio: 7,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 420 g
28,55zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-29
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5