Albóndigas campesinas en salsa de tomate

Rolnik
21Albóndigas campesinas en salsa de tomate
Odkryj prawdziwie domowy smak Pulpetów w sosie pomidorowym Rolnik. To gotowy pomysł na pyszny i sycący obiad w tradycyjnej, polskiej oprawie. Apetyczne, wieprzowe kuleczki, skąpane w doskonale przyprawionym sosie na bazie dojrzałych pomidorów i marchewki, wyśmienicie smakują w połączeniu z tłuczonymi ziemniakami, makaronem spaghetti, kaszą gryczaną lub świeżym pieczywem. Idealnym dopełnieniem będzie wyrazista surówka warzywna lub buraczki Rolnik.
Albóndigas campesinas en salsa de tomateAlbóndigas campesinas en salsa de tomate
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-05-28

pojemność

cena za kilogram

13,98 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919052426

5900919052426

precio: 6,99 zł

6.99 PLN 2029-05-28 NewCondition
woda, pulpety 36 % [mięso z indyka 31,7 %, białko wieprzowe 28,9 %, woda, bułka tarta (mąka pszenna, drożdże, sól, woda), mieszanka przyprawowo-smakowa (przyprawy, sól, cukier, oleorezyny (w tym selera), proszek jajeczny], koncentrat pomidorowy 3,6 %, mieszanka przyprawowo-smakowa (cukier, sól, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach: marchew, seler, cebula, por, pasternak, pietruszka, lubczyk; glukoza), mąka pszenna, skrobia modyfikowana, masło z mleka, cebula suszona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna301 kJ / 72 kcal
Tłuszcz2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry2,2 g
Błonnik1,0 g
Białko4,9 g
Sól1,0 g

Seler : Zawiera
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Odkryj prawdziwie domowy smak Pulpetów w sosie pomidorowym Rolnik. To gotowy pomysł na pyszny i sycący obiad w tradycyjnej, polskiej oprawie. Apetyczne, wieprzowe kuleczki, skąpane w doskonale przyprawionym sosie na bazie dojrzałych pomidorów i marchewki, wyśmienicie smakują w połączeniu z tłuczonymi ziemniakami, makaronem spaghetti, kaszą gryczaną lub świeżym pieczywem. Idealnym dopełnieniem będzie wyrazista surówka warzywna lub buraczki Rolnik.
Características:danie wolne od: substancji konserwujących, glutaminianu monosodowego, mięsa oddzielonego mechanicznie, nowa jakość, naturalny smak!
marca:Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Pulpety w sosie pomidorowym. Konserwa sterylizowana z dodatkiem białka wieprzowego.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej w górnej części słoja. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 24 godzin.
Preparación y uso:Podawać na gorąco
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
    tomate 500 g
    16,68zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    fecha de caducidad 2029-01-10
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
    fecha de caducidad 2028-01-06
    Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
    de tomate 500 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    fecha de caducidad 2029-02-10
    Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
    con tocino 500 g
    16,66zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-22
    Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
    fecha de caducidad 2027-10-01
    Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
    mazorca 314 ml
    37,71zł/l

    precio: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-02-11
    Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
    fecha de caducidad
    2028-02-28
    Rolnik chucrut Rolnik chucrut
    850 g
    8,53zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-11
    Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
    350 g
    14,26zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-02-20
    Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
    650 g
    14,52zł/kg

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-13
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
    fecha de caducidad 2026-11-10
    Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
    315 ml
    17,27zł/l

    precio: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5