Pudliszki
51
masa netto

masa netto

610 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

19,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010645

5900783010645

precio: 11,67 zł

11.67 PLN 2028-01-22 NewCondition
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

precio: 11,55 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-12-10
woda, fasola biała gotowana 32 %, kiełbasa wieprzowa 8,5 % [mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny, przyprawy, majeranek, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca (E407), substancje stabilizujące (E450, E451), regulator kwasowości (E262), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250), jadalna osłonka (jelito wieprzowe)], koncentrat pomidorowy 4,5 %, boczek wieprzowy wędzony 3,3 % [boczek wieprzowy, woda, sól, substancje stabilizujące (E450, E331), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (E316), substancja zagęszczająca (E407), regulator kwasowości (E262), substancja konserwująca (E250)], skrobia modyfikowana, cukier, cebula 1,3 %, mąka pszenna, sól, czosnek, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, zioło), przyprawy (w tym pieprz czarny), zioła (w tym majeranek), naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna374 kJ / 90 kcal
Tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik3,8 g
Białko4,0 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera
smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez wzmacniaczy smaku
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Preparación y uso:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
    con tocino 500 g
    16,66zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-22
    Primavika Primavika Alubias en Primavika Primavika Alubias en
    salsa de tomate sin gluten 440 g
    26,66zł/kg

    precio: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-07-22
    jemyjemy Comemos Frijoles al horno jemyjemy Comemos Frijoles al horno
    con chorizo 400 g
    19,25zł/kg

    precio: 7,70 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-08-17
    Spichlerz Rusiecki Frijoles Spichlerz Rusiecki Frijoles
    tocino ahumado en salsa de tomate Spichlerz Rusiecki con salchicha de enebro y 470 g
    24,74zł/kg

    precio: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    fecha de caducidad 2027-12-08
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5