Suero de leche de fresa Mlekovita

Mlekovita
Suero de leche de fresa MlekovitaSuero de leche de fresa Mlekovita
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

8,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512999241

5900512999241

precio: 3,50 zł

3.50 PLN 2026-10-13 NewCondition

maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe kultury bakterii mlekowych.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 300 kJ/ 71 kcal
Tłuszcz 1,3 g
w tym kwasy nasycone 0,8 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Maślanka truskawkowa.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:
Mlekovita Suero de mantequilla Mlekovita Suero de mantequilla
natural Mlekovita 400 g
8,83zł/kg

precio: 3,53 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-31
Kanka Kéfir natural Kanka Kanka Kéfir natural Kanka
400 g
7,83zł/kg

precio: 3,13 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

precio: 3,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

precio: 3,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-19
Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Włoszczowa Suero de leche natural Włoszczowa Suero de leche natural
Włoszczowa 1 litr

precio: 6,21 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-28
Mlekovita Suero de leche natural Mlekovita Suero de leche natural
Mlekovita Polonia 1 litr

precio: 6,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
fecha de caducidad
2026-10-13
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5