Queso de vainilla homogeneizado Mlekovita Darek

Mlekovita
55
okQueso de vainilla homogeneizado Mlekovita Darek
55
superQueso de vainilla homogeneizado Mlekovita Darek
59Queso de vainilla homogeneizado Mlekovita Darek
Queso de vainilla homogeneizado Mlekovita DarekQueso de vainilla homogeneizado Mlekovita Darek
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-19

pojemność

cena za kilogram

24,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512300702

5900512300702

precio: 3,60 zł

3.60 PLN 2026-10-19 NewCondition
mleko, śmietanka, cukier, naturalny aromat waniliowy, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna577 kJ/ 138 kcal
Tłuszcz6,3 g
w tym kwasy nasycone4,1 g
Węglowodany13 g
w tym cukry13 g
Białko7,2 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Polski Serek homogenizowany waniliowy.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Dirección de devolución:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2023-08-12 14:23:29ok
  • Danuta , 2022-02-03 15:56:47super



Polmlek Queso Polmlek con sabor a Polmlek Queso Polmlek con sabor a
vainilla. 150 g
20,80zł/kg

precio: 3,12 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-15
Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
orzechowy 150 g
45,67zł/kg

precio: 6,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-19
Danio Danio Queso homogeneizado Danio Danio Queso homogeneizado
con sabor a vainilla 130 g
27,54zł/kg

precio: 3,58 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-15
Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
waniliowy 140 g
21,36zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad
2026-10-29
Danone Danonki queso para 4x50g Danone Danonki queso para 4x50g
niños fresa 200 g
33,35zł/kg

precio: 6,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5