Suero de leche natural Mlekovita Polonia

Mlekovita
55
Maślanka bardzo dobraSuero de leche natural Mlekovita Polonia
55
SmacznaSuero de leche natural Mlekovita Polonia
412Suero de leche natural Mlekovita Polonia
Suero de leche natural Mlekovita PoloniaSuero de leche natural Mlekovita Polonia
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-14

pojemność

cena za litr

6,89 zł / l

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59046820

precio: 6,89 zł

6.89 PLN 2026-10-14 NewCondition
maślanka naturalna pasteryzowana,mleko,mleko w proszku odtłuszczone,żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 188 kJ/45 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy nasycone 1,0 g
Węglowodany 4,8 g
w tym cukry 4,8 g
Białko 3,0 g
Sól 0,1 g
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Polska Maślanka naturalna.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:19:05Maślanka bardzo dobra
  • Iskra , 2022-02-15 13:33:28Smaczna



Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Włoszczowa Suero de leche natural Włoszczowa Suero de leche natural
Włoszczowa 1 litr

precio: 6,21 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-28
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
fecha de caducidad
2026-10-15
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
PRECIO REDUCIDO -25%
Mlekovita Mlekowita Maślanka Mlekovita Mlekowita Maślanka
truskawkowa 1 kg

precio: 5,03 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-07
Mlekovita Suero de leche de fresa Mlekovita Suero de leche de fresa
Mlekovita 400 g
8,75zł/kg

precio: 3,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-13
Mlekovita Suero de mantequilla Mlekovita Suero de mantequilla
natural Mlekovita 400 g
8,83zł/kg

precio: 3,53 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-31
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
fecha de caducidad
2026-10-13
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5