Kéfir natural Kanka

Kanka
46Kéfir natural Kanka
Kéfir natural Kanka   Kéfir natural Kanka
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

7,83 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908235949819

5908235949819

precio: 3,13 zł

3.13 PLN 2026-10-22 NewCondition
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Mlekovita Suero de leche de fresa Mlekovita Suero de leche de fresa
    Mlekovita 400 g
    8,75zł/kg

    precio: 3,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-10-13
    Mlekovita Suero de mantequilla Mlekovita Suero de mantequilla
    natural Mlekovita 400 g
    8,83zł/kg

    precio: 3,53 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-31
    OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
    dawniej 400 g
    9,15zł/kg

    precio: 3,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2026-10-20
    OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
    naturalna 400 g
    9,08zł/kg

    precio: 3,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2026-10-19
    Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
    390 g
    15,38zł/kg

    precio: 6 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-23
    Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
    375 g
    7,97zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
    turca Ayran Maliuta 320 g
    12,47zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
    250 g
    13,92zł/kg

    precio: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-13
    Kanka Queso cottage delicado Kanka Kanka Queso cottage delicado Kanka
    200 g
    18,25zł/kg

    precio: 3,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-14
    Kanka Yogur Natural Canka Kanka Yogur Natural Canka
    180 g
    11,67zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-12
    Kanka Crema Kanka 18% Kanka Crema Kanka 18%
    200 g
    16,80zł/kg

    precio: 3,36 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Kanka Kanka Masło ekstra Kanka Kanka Masło ekstra
    200 g
    32,00zł/kg

    precio: 6,40 zł

    PLN
    1
    44
    fecha de caducidad
    2026-11-20
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5