Leche Mlekovita UHT con sabor a chocolate

Mlekovita
55
Polecam Leche Mlekovita UHT con sabor a chocolate
51Leche Mlekovita UHT con sabor a chocolate
Leche Mlekovita UHT con sabor a chocolateLeche Mlekovita UHT con sabor a chocolate
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-20

pojemność

cena za litr

11,60 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512300542

5900512300542

precio: 2,32 zł

2.32 PLN 2027-02-20 NewCondition
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,85zł/l

precio: 2,37 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2027-03-23

Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.


Mlekovita


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-09-21 15:23:33Polecam



Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Łaciate Leche UHT manchada de Łaciate Leche UHT manchada de
chocolate 200 ml
12,10zł/l

precio: 2,42 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-07
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

precio: 2,36 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-01-11
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

precio: 1,87 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2027-03-10
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Mlekovita Mlekovita Leche entera Mlekovita Mlekovita Leche entera
en polvo Clase I 400 g 400 g
42,48zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-10
Mlekovita Leche fresca polaca Mlekovita Leche fresca polaca
Mlekovita, 3,2% de grasa, pasteurizada 1 litr

precio: 6,16 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-21
Mlekovita Queso amarillo Sokol en Mlekovita Queso amarillo Sokol en
rodajas Mlekovita 150 g
45,20zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-12-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5