Mlekovita

DarPRO o smaku truskawkowym to serwatka oparta na innowacyjnej technologii. Zawiera miliardy wyselekcjonowanych i szczegółowo przebadanych w Polsce, żywych bakterii Lactobacillus plantarum PL4, które naturalnie występują w przewodzie pokarmowym zdrowych ludzi, oraz lekkostrawne białka serwatkowe i kompleks witamin z grupy B (B6, B12, B2) oraz witaminę D.

DarPRO zawiera żywe bakterie Lactobacillus plantarum PL4.

Szczep ten został wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowych ludzi. Przeprowadzone naukowe badania szczepu Lactobacillus plantarum PL4 potwierdzają jego zdolności do:

  • adherencji, czyli zdolności przylegania do błony śluzowej jelita,
  • hamowania rozwoju grzybów i bakterii,
  • odporności na działanie soku żołądkowego,
  • stymulacji produkcji białek uszczelniających jelito.

Witaminy D, B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witaminy B2 (ryboflawina), B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  • przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina D:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-26

pojemność

cena za litr

18,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980751

5900512980751

precio: 2,72 zł

2.72 PLN 2026-10-26 NewCondition

DarPRO o smaku truskawkowym to serwatka oparta na innowacyjnej technologii. Zawiera miliardy wyselekcjonowanych i szczegółowo przebadanych w Polsce, żywych bakterii Lactobacillus plantarum PL4, które naturalnie występują w przewodzie pokarmowym zdrowych ludzi, oraz lekkostrawne białka serwatkowe i kompleks witamin z grupy B (B6, B12, B2) oraz witaminę D.

DarPRO zawiera żywe bakterie Lactobacillus plantarum PL4.

Szczep ten został wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowych ludzi. Przeprowadzone naukowe badania szczepu Lactobacillus plantarum PL4 potwierdzają jego zdolności do:

  • adherencji, czyli zdolności przylegania do błony śluzowej jelita,
  • hamowania rozwoju grzybów i bakterii,
  • odporności na działanie soku żołądkowego,
  • stymulacji produkcji białek uszczelniających jelito.

Witaminy D, B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witaminy B2 (ryboflawina), B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  • przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina D:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
fecha de caducidad
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
fecha de caducidad
2026-10-15
Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
390 g
15,38zł/kg

precio: 6 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-23
Mlekpol leche cuajada Mlekpol leche cuajada
380 g
11,68zł/kg

precio: 4,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-17
Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
375 g
7,97zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-10-22
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
250 g
13,92zł/kg

precio: 3,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-13
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5