Leche de kéfir natural

Jagr
55
Ok.Leche de kéfir natural
56Leche de kéfir natural
Leche de kéfir naturalLeche de kéfir natural
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

7,97 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000582

5904951000582

precio: 2,99 zł

comprar 8 szt. para 2.95 zł/szt
2.99 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko pasteryzowane, mikroflora kefirowa, zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna215 kJ / 51 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy nasycone0,9 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry6,7 g
Białko3,3 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Produkt polski
marca:Polmlek
Nombre del producto regulado legalmente:Kefir naturalny.
Conservación:Należy spożyć do (dzień, miesiąc): data znajduje się w górnej części opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +2 °C do +8 °C.
Preparación y uso:Przed spożyciem wymieszać. Rozwarstwienie nie świadczy o wadzie wyrobu.
Tipo de embalaje:Not specified
País de origen:Polska
Dirección del productor:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Dirección de devolución:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-15 Warlubie
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2024-06-18 17:34:02Ok.



Mlekovita Kéfir Natural Mlekovita Kéfir Natural
Ecológico Mlekovita BIO 375 g
10,64zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-21
Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
390 g
15,38zł/kg

precio: 6 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-23
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
250 g
13,92zł/kg

precio: 3,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir
natural 360 g
9,25zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-15
Kanka Kéfir natural Kanka Kanka Kéfir natural Kanka
400 g
7,83zł/kg

precio: 3,13 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-22
Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5