kéfir naturales

Bakoma
55
Swiezy,wspanialy smakkéfir naturales
55
smacznykéfir naturales
55
smacznykéfir naturales
55
?kéfir naturales
411kéfir naturales
Naturalne źródło wapnia i witaminy B₁₂
kéfir naturaleskéfir naturales
masa netto

masa netto

390 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

15,38 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197011955

5900197011955

precio: 6,00 zł

6.00 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii oraz: L. acidophilus i Bifidobacterium lactis
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna234 kJ / 56 kcal
Tłuszcz2,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany4,9 g
w tym cukry4,9 g
Białko3,4 g
Sól0,11 g
Witamina B₁₂0,40 µg 16 % RWS*
Wapń120 mg 15 % RWS*
*RWS - Dzienne Referencyjne Wartości Spożycia Witamin i Składników Mineralnych

Mleko : Zawiera
Naturalne źródło wapnia i witaminy B₁₂
Características:prosty skład, oryginalny, orzeźwiający smak, 2 składniki - mleko od polskich rolników, żywe kultury bakterii, źródło wapnia, firma polska
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Kefir naturalny.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze: Od +2°C do +6°C.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed otwarciem.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Malgoska Biernacka , 2026-03-09 14:03:14Swiezy,wspanialy smak
  • 2022-09-01 09:04:57smaczny
  • 2022-09-01 09:04:37smaczny
  • Ewa , 2020-12-20 13:05:45?



Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
375 g
7,97zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-10-22
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
250 g
13,92zł/kg

precio: 3,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kéfir
natural 360 g
9,25zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-15
Mlekovita Kéfir Natural Mlekovita Kéfir Natural
Ecológico Mlekovita BIO 375 g
10,64zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-21
Kanka Kéfir natural Kanka Kanka Kéfir natural Kanka
400 g
7,83zł/kg

precio: 3,13 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-22
Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
fecha de caducidad 2026-10-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5