Maluta Ayran manjar turco

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ / 34 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
precio: 3,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Suero_de_leche_de_fresa_Mlekovita/99414.html2026-05-16
precio: 5,68 zł
PLN https://es.dodomku.pl/kfir_naturales/35924.htmlprecio: 2,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Leche_de_kfir_natural/50491.htmlprecio: 3,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_excelente_bebida_turca_Ayran_Maliuta_Ayran/55667.htmlprecio: 3,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kfir_natural/99020.htmlprecio: 6,65 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_natural_polaco_Mlekovita/99250.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 5,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Luz_yogur_Balcanes/26732.html2026-05-13
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
precio: 5,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/yogur_Balcanes/29642.html2026-05-24
precio: 5,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/queso_semi_grasa/42524.htmlprecio: 5,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 2,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yogur_natural_Maluta_2.5/78528.htmlprecio: 5,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Maluta_picado_3_veces_fresco_semidesnatado_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko, śmietanka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
precio: 4,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_yogur_cremoso_natural_sin_lactosa_bez_laktozy/82134.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
precio: 4,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Carrito de compras