Luz yogur Balcanes

Maluta Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Luz yogur BalcanesLuz yogur Balcanes
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

16,85 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109267

5904467109267

precio: 5,73 zł

5.73 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna298 kJ / 71 kcal
Tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany6,5 g
w tym cukry6,5 g
Białko4,5 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Características:
marca:Maluta
Sobre la marca:Maluta Prosto z Żuław
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt naturalny typ bałkański lekki.
Conservación:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Preparación y uso:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Tipo de embalaje:Cup/Tub/Bowl
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
2.8% 390 g
17,38zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-27
Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
7.5% 180 g
26,89zł/kg

precio: 4,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Bakoma Yogur natural espeso Bakoma Bakoma Yogur natural espeso Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-24
Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
7.5% 400 g
19,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-29
Mlekovita Yogur polaco natural Mlekovita Yogur polaco natural
Mlekovita 350 g
12,57zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2026-11-04
Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

precio: 1,71 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2026-11-01
Bakoma Bio Bakoma yogurt natural Bakoma Bio Bakoma yogurt natural
140 g
29,50zł/kg

precio: 4,13 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-18
Maluta yogur Balcanes Maluta yogur Balcanes
fecha de caducidad
2026-10-24
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Maluta Yogur natural Maluta 2,5% Maluta Yogur natural Maluta 2,5%
150 g
14,40zł/kg

precio: 2,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-13
Maluta Requesón Maluta picado 3 Maluta Requesón Maluta picado 3
veces fresco semidesnatado 200 g
27,15zł/kg

precio: 5,43 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Maluta Maluta yogur cremoso Maluta Maluta yogur cremoso
natural sin lactosa 220 g
20,00zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-12
Maluta Yogur crema Maluta solo 3 Maluta Yogur crema Maluta solo 3
ingredientes 220 g
20,00zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-15
Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
200 g
21,80zł/kg

precio: 4,36 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5