Piątnica
51
Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-09

pojemność

cena za litr

29,95 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531001024

5900531001024

precio: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna1426 kJ / 346 kcal
Tłuszcz36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany3,3 g
w tym cukry3,3 g
Białko2,2 g
Sól0,05 g

Naturalna, gęsta, słodka śmietanka do ciast, tortów, kremów i deserów. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Características:do deserów
marca:Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka 36 % pasteryzowana, homogenizowana.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cremona blanqueador de café Cremona blanqueador de café
    clásico 200 g
    39,95zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bakoma Bakoma crema espesa 30% Bakoma Bakoma crema espesa 30%
    grasa 200 g
    33,20zł/kg

    precio: 6,64 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-11-08
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
    UHT 12% grasa 500 ml
    15,98zł/l

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-21
    Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
    postres UHT 30% grasa 500 ml
    21,32zł/l

    precio: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata 10x10g crema de café Łaciata 10x10g crema de café
    100 g
    23,30zł/kg

    precio: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-04
    Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
    200 g
    21,95zł/kg

    precio: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-10-13
    Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
    cebollino 150 g
    24,93zł/kg

    precio: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-12
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
    150 g
    22,13zł/kg

    precio: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
    sopas 18% 200 ml
    19,30zł/l

    precio: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    precio: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-26
    Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
    Piątnica 8% de grasa. 250 g
    24,92zł/kg

    precio: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
    semigraso 4% de grasa 250 g
    24,92zł/kg

    precio: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Piątnica pasteles de queso Piątnica pasteles de queso
    cuajada molida 1 kg 1 kg

    precio: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-01
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5