Requesón Piatnica

Piątnica
55
Smaczne i bez chemicznych dodatkówRequesón Piatnica
55
Tak, doskonaly ale paczke dostalam 8 maja a serek date waznosci mial do 5 majaRequesón Piatnica
55
Bardzo dobry Requesón Piatnica
55
PolecamRequesón Piatnica
55
Dotarł otwarty z uszkodzonym opakowaniem, rozlany w worku Requesón Piatnica
55
bardzo dobryRequesón Piatnica
55
pychaRequesón Piatnica
441Requesón Piatnica
Requesón PiatnicaRequesón Piatnica
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

21,95 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000010

5900531000010

precio: 4,39 zł

comprar 12 szt. para 4.32 zł/szt
4.39 PLN 2026-10-13 NewCondition
twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 406 kJ/97 kcal
Tłuszcz 5,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,5 g
Węglowodany 2,0 g
w tym cukry 1,5 g
Białko 11 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO
marca:Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Serek wiejski naturalny
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.
Preparación y uso:Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 41 ocen.

  • Renata , 2024-06-21 12:52:44Smaczne i bez chemicznych dodatków
  • Matyka , 2024-05-09 09:29:54Tak, doskonaly ale paczke dostalam 8 maja a serek date waznosci mial do 5 maja
  • 2022-12-29 20:54:21Bardzo dobry
  • Agata , 2020-12-23 20:48:48Polecam
  • 2020-11-13 16:03:41Dotarł otwarty z uszkodzonym opakowaniem, rozlany w worku
  • 2020-09-04 06:51:36bardzo dobry
  • gokosia , 2017-01-20 19:10:05pycha



Mlekovita Requesón polaco Mlekovita Requesón polaco
Mlekovita Requesón granulado con crema 200 g
21,30zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Łaciaty Pinto " Country Cheese " Łaciaty Pinto " Country Cheese "
natural 200 g
19,30zł/kg

precio: 3,86 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-14
Piątnica Piątnica Requesón sin Piątnica Piątnica Requesón sin
lactosa 200 g
24,95zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-13
Kanka Queso cottage delicado Kanka Kanka Queso cottage delicado Kanka
200 g
18,25zł/kg

precio: 3,65 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-14
Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
cebollino 150 g
24,93zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-12
PRECIO REDUCIDO -10%
Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
150 g
22,13zł/kg

precio: 3,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-10-07
Mlekovita Queso cottage sin Mlekovita Queso cottage sin
lactosa polaco Mlekovita 180 g
23,61zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 18% 200 ml
19,30zł/l

precio: 3,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
Piątnica 8% de grasa. 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
Piątnica pasteles de queso Piątnica pasteles de queso
cuajada molida 1 kg 1 kg

precio: 22,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-01
Piątnica "Yours Taste " queso Piątnica "Yours Taste " queso
crema natural 135 g
32,96zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5