Bakoma crema espesa 30% grasa

Bakoma
55
Ok.Bakoma crema espesa 30% grasa
51Bakoma crema espesa 30% grasa
Doskonała do deserów, zup i sosów. Gładka i jednolita konsystencja.
Bakoma crema espesa 30% grasaBakoma crema espesa 30% grasa
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

33,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197020636

5900197020636

precio: 6,64 zł

6.64 PLN 2026-11-08 NewCondition
śmietanka, stabilizator: karagen, Zawartość tłuszczu 30%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1201 kJ/292 kcal
Tłuszcz 30,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18 g
Węglowodany 3,3 g
w tym cukry 3,3 g
Białko 2,1 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
Doskonała do deserów, zup i sosów. Gładka i jednolita konsystencja.
Características:do ubijania, polska firma
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka sterylizowana.
Conservación:Przechowywać w temp.: od +2°C do +6°C.
Preparación y uso:Przed ubijaniem dobrze schłodzić w lodówce.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-17 21:22:19Ok.



Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Cremona blanqueador de café Cremona blanqueador de café
clásico 200 g
39,95zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2028-06-30
Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
postres UHT 30% grasa 500 ml
21,32zł/l

precio: 10,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-01-07
Łaciata Łaciata UHT crema 30% Łaciata Łaciata UHT crema 30%
grasa 250 ml
22,92zł/l

precio: 5,73 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-01-07
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 30% de grasa 500 ml
21,62zł/l

precio: 10,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-04
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-12-17
Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
UHT 12% grasa 500 ml
15,98zł/l

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-21
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
fecha de caducidad 2026-10-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5