Śmietanka po ubiciu jest doskonałym dodatkiem do ciast i deserów. Posiada szerokie zastosowanie do sałatek, zup, dań mięsnych oraz kawy i herbaty.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-17

pojemność

cena za litr

27,96 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691086121

5900691086121

precio: 6,99 zł

6.99 PLN 2026-12-17 NewCondition
śmietanka, stabilizator - karagen
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 ml
wartość energetyczna 1200 kJ / 287 kcal
tłuszcz 30 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone 21 g
węglowodany 3,1 g
w tym
- cukry 3,1 g
białko 2,2 g
sól*0,08 g
*Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Śmietanka po ubiciu jest doskonałym dodatkiem do ciast i deserów. Posiada szerokie zastosowanie do sałatek, zup, dań mięsnych oraz kawy i herbaty.
marca:SM Gostyń
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka kremowa UHT 30 % tłuszczu.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C.
Preparación y uso:Sposób użycia: przed ubiciem schłodzić w lodówce przez co najmniej 24 godziny.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Dirección de devolución:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Łaciata Łaciata UHT crema 12% Łaciata Łaciata UHT crema 12%
grasa 250 ml
16,96zł/l

precio: 4,24 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-12-07
Łaciata Łaciata UHT crema 30% Łaciata Łaciata UHT crema 30%
grasa 250 ml
22,92zł/l

precio: 5,73 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-01-07
Łaciata Łaciata UHT crema 18% Łaciata Łaciata UHT crema 18%
grasa 250 ml
19,04zł/l

precio: 4,76 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-08
Bakoma Spray de crema batida Bakoma Spray de crema batida
Bakoma 250 g
50,20zł/kg

precio: 12,55 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-06
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Cremona blanqueador de café Cremona blanqueador de café
clásico 200 g
39,95zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2028-06-30
Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
UHT 12% grasa 500 ml
15,98zł/l

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5