Requesón graso Piątnica 8% de grasa.

Piątnica
55
Bez zarzutu Requesón graso Piątnica 8% de grasa.
55
PysznyRequesón graso Piątnica 8% de grasa.
55
Bardzo dobry do serników Requesón graso Piątnica 8% de grasa.
55
Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolonaRequesón graso Piątnica 8% de grasa.
55
PolecamRequesón graso Piątnica 8% de grasa.
55
doskonaly !Requesón graso Piątnica 8% de grasa.
436Requesón graso Piątnica 8% de grasa.
Requesón graso Piątnica 8% de grasa.Requesón graso Piątnica 8% de grasa.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004025

5900531004025

precio: 6,23 zł

comprar 6 szt. para 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna614 kJ/147 kcal
Tłuszcz8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany3,7 g
w tym cukry3,7 g
Białko15 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Twaróg Wiejski tłusty.
Otra información:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +10 ℃. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Tacka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 36 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:31:06Bez zarzutu
  • Iskra , 2022-02-04 12:25:28Pyszny
  • 2021-11-27 21:52:41Bardzo dobry do serników
  • Bogiel Elzbieta , 2021-03-11 21:38:57Wszystko prrzysxlo w krotkim czase jestem zadowolona
  • Agata , 2020-12-23 20:48:23Polecam
  • 2015-12-03 14:46:39doskonaly !



Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma Bakoma Regnum Queso Bakoma Bakoma Regnum Queso
Mascarpone 250 g
55,24zł/kg

precio: 13,81 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-15
Bakoma Queso Bakoma Ricotta Bakoma Queso Bakoma Ricotta
250 g
33,68zł/kg

precio: 8,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-06
Maluta Requesón Maluta picado 3 Maluta Requesón Maluta picado 3
veces fresco semidesnatado 200 g
27,15zł/kg

precio: 5,43 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Mlekovita Queso cottage semigraso Mlekovita Queso cottage semigraso
polaco Mlekovita 4% de grasa 230 g
23,61zł/kg

precio: 5,43 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Requesón Mlekovita Mlekovita Requesón
semigraso sin lactosa, 4% de grasa 230 g
27,00zł/kg

precio: 6,21 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-18
Requesón semigraso SM Grudziądz Requesón semigraso SM Grudziądz
200 g
24,25zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
200 g
21,95zł/kg

precio: 4,39 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2026-10-13
Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
cebollino 150 g
24,93zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-12
PRECIO REDUCIDO -10%
Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
150 g
22,13zł/kg

precio: 3,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-10-07
Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 18% 200 ml
19,30zł/l

precio: 3,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Piątnica pasteles de queso Piątnica pasteles de queso
cuajada molida 1 kg 1 kg

precio: 22,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-01
Piątnica "Yours Taste " queso Piątnica "Yours Taste " queso
crema natural 135 g
32,96zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5