Luz " Country Cheese "

Piątnica
55
SuperLuz " Country Cheese "
55
Uwielbiam serek. Wolę niż jogurtyLuz " Country Cheese "
417Luz " Country Cheese "
Luz Luz
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-07

pojemność

cena za kilogram

22,13 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000102

5900531000102

precio: 3,32 zł

3.32 PLN 2026-10-07 NewCondition

Twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, białka mleka, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 339 kJ/81 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,0 g
Węglowodany 2,4 g
w tym cukry 2,0 g
Białko 11 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
lekki*, 3% tłuszczu, wyprodukowano bez stosowania GMO, *obniżona o 40% zawartość tłuszczu w stosunku do serka wiejskiego 5% tłuszczu
marca:Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Serek wiejski lekki
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.
Preparación y uso:Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • 2022-02-14 10:36:43Super
  • 2022-02-14 10:36:32Uwielbiam serek. Wolę niż jogurty



Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
cebollino 150 g
24,93zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-12
Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
200 g
21,95zł/kg

precio: 4,39 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2026-10-13
Mlekovita Requesón polaco Mlekovita Requesón polaco
Mlekovita Requesón granulado con crema 200 g
21,30zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Łaciaty Pinto " Country Cheese " Łaciaty Pinto " Country Cheese "
natural 200 g
19,30zł/kg

precio: 3,86 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-14
Piątnica Piątnica Requesón sin Piątnica Piątnica Requesón sin
lactosa 200 g
24,95zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-13
Mlekovita Queso cottage sin Mlekovita Queso cottage sin
lactosa polaco Mlekovita 180 g
23,61zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Kanka Queso cottage delicado Kanka Kanka Queso cottage delicado Kanka
200 g
18,25zł/kg

precio: 3,65 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-14
Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 18% 200 ml
19,30zł/l

precio: 3,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
Piątnica 8% de grasa. 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
Piątnica pasteles de queso Piątnica pasteles de queso
cuajada molida 1 kg 1 kg

precio: 22,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-01
Piątnica "Yours Taste " queso Piątnica "Yours Taste " queso
crema natural 135 g
32,96zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-22
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5