monte postre lácteo de chocolate y frutos secos

Zott
44monte postre lácteo de chocolate y frutos secos
monte postre lácteo de chocolate y frutos secosmonte postre lácteo de chocolate y frutos secos
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

28,87 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40145990

precio: 4,33 zł

comprar 12 szt. para 4.26 zł/szt
4.33 PLN 2026-11-07 NewCondition
Zott
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma Bakoma
    fecha de caducidad 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Zott postre con corona de vainilla Zott postre con corona de vainilla
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    precio: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-16
    Zott postre de chocolate con una Zott postre de chocolate con una
    corona 175 g
    17,71zł/kg

    precio: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Zott monte lechoso postre 6 tazas Zott monte lechoso postre 6 tazas
    de chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-09
    SmakiJa pudín con salsa de SmakiJa pudín con salsa de
    frambuesas 130 g
    26,23zł/kg

    precio: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2026-10-25
    Zott monte max lechoso postre 4 Zott monte max lechoso postre 4
    tazas 400 g
    23,73zł/kg

    precio: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-11-14
    Zott Zott Jogobella yogur de la Zott Zott Jogobella yogur de la
    fresa a la lactosa 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yogurt sin Zott Zott Jogobella yogurt sin
    lactosa frambuesa 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella cerezo yogur Zott Zott Jogobella cerezo yogur
    lactosa 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yogur de Zott Zott Jogobella yogur de
    melocotón a la lactosa 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    precio: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2026-11-01
    Zott Postre de leche Zott Belriso Zott Postre de leche Zott Belriso
    con arroz 200 g
    18,35zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
    z ryżem 200 g
    17,85zł/kg

    precio: 3,57 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-05
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5