Zott
52
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

9,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063089

5906040063089

precio: 1,71 zł

comprar 20 szt. para 1.68 zł/szt
1.71 PLN 2026-11-01 NewCondition
mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 280 kJ/67 kcal
tłuszcz 3,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
węglowodany 4,0 g
- w tym cukry 4,0 g
białko 4,8 g
sól 0,17 g
wapń 120 mg (15%*)
* Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera
Teraz Polska, nr 1 w Polsce**, ** Źródło: Zott za GFK Polonia, marka Zott Jogurt naturalny, panel gospodarstw domowych, cała Polska, udziały ilościowe w kategorii Jogurty Naturalne za okres X.2014-IX.2015
marca:Zott Primo
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Dirección de devolución:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kanka Yogur Natural Canka Kanka Yogur Natural Canka
    180 g
    11,67zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-12
    Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
    7.5% 180 g
    26,89zł/kg

    precio: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Maluta Yogur crema Maluta solo 3 Maluta Yogur crema Maluta solo 3
    ingredientes 220 g
    20,00zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Maluta Luz yogur Balcanes Maluta Luz yogur Balcanes
    fecha de caducidad
    2026-10-21
    Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
    2.8% 390 g
    17,38zł/kg

    precio: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-27
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-18
    Bakoma Yogur natural espeso Bakoma Bakoma Yogur natural espeso Bakoma
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
    7.5% 400 g
    19,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Zott postre con corona de vainilla Zott postre con corona de vainilla
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    precio: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-16
    Zott postre de chocolate con una Zott postre de chocolate con una
    corona 175 g
    17,71zł/kg

    precio: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Zott monte lechoso postre 6 tazas Zott monte lechoso postre 6 tazas
    de chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-09
    Zott monte max lechoso postre 4 Zott monte max lechoso postre 4
    tazas 400 g
    23,73zł/kg

    precio: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-11-14
    Zott monte postre lácteo de Zott monte postre lácteo de
    chocolate y frutos secos 150 g
    28,87zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella yogur de la Zott Zott Jogobella yogur de la
    fresa a la lactosa 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2026-10-14
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5