Bakoma
55
Bardzo lubię mozzarellę, ta ma bardzo dobry smak. Polecam.
45
Polecam
413
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

51,20 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197016387

5900197016387

precio: 5,12 zł

5.12 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego, Składniki zalewy: woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna1049 kJ / 252 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy nasycone11 g
Węglowodany2,5 g
w tym cukry2,5 g
Białko20 g
Sól1,0 g

Mleko : Zawiera
Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Ser Mozzarella w zalewie. Ser podpuszczkowy z masy parzonej niedojrzewający.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:Wyprodukowano dla Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97 A, 01-303 Warszawa przez OSM w Skierniewicach, ul. Jana III Sobieskiego 83 96-100 Skierniewice Infolinia 801 340 600
Dirección de devolución:Bakoma Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97 A, 01-303 Warszawa Infolinia 801 340 600
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Mariola , 2021-02-26 10:10:33Bardzo lubię mozzarellę, ta ma bardzo dobry smak. Polecam.
  • Halina z Piły , 2019-12-05 13:55:05Polecam



Arla Apetina blanco queso de tipo Arla Apetina blanco queso de tipo
mediterráneo con tomate en un adobo de aceite 100 g
59,90zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-07
Euroser Mozzarella Euroser Mozzarella
125 g
38,48zł/kg

precio: 4,81 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-21
Queso mozzarella OSM Skierniewice Queso mozzarella OSM Skierniewice
en salmuera 125 g
34,64zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2026-10-24
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
Piątnica 8% de grasa. 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma satino postre café dorado Bakoma satino postre café dorado
con salsa de caramelo 135 g
34,15zł/kg

precio: 4,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-12
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5