Yogur tipo islandés Piątnica Skyr con arándanos

Piątnica
54Yogur tipo islandés Piątnica Skyr con arándanos
Yogur tipo islandés Piątnica Skyr con arándanosYogur tipo islandés Piątnica Skyr con arándanos
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

30,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004513

5900531004513

precio: 4,56 zł

4.56 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko pasteryzowane, wsad jagodowy 20 % (jagody 40 %, cukier, substancje zagęszczające: pektyny, mączka chleba świętojańskiego; naturalny aromat), żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna333 kJ / 78 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10 g
w tym cukry10 g
Białko9,6 g
Sól0,06 g

Mleko : Zawiera
bogaty w białko, z owocami na dnie
marca:Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt typu islandzkiego z jagodami.
Conservación:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
    almendra 150 g
    30,53zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-23
    Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
    yogur 150 g
    30,47zł/kg

    precio: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a arándano panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a cereza panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella de Jogobella Zott Zott Jogobella de
    fresa con sabor a yogur panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogur con sabor a melocotón-panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Mlekovita Fresa polaca de yogur Mlekovita Fresa polaca de yogur
    Mlekovita 150 g
    16,53zł/kg

    precio: 2,48 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-03
    Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut Bakoma Bakoma Ave Vege Coconut
    - Crema de almendras sobre coco 150 g
    42,87zł/kg

    precio: 6,43 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
    200 g
    21,95zł/kg

    precio: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-10-13
    Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
    cebollino 150 g
    24,93zł/kg

    precio: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-12
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
    150 g
    22,13zł/kg

    precio: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
    sopas 18% 200 ml
    19,30zł/l

    precio: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-09
    Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    precio: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-26
    Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
    Piątnica 8% de grasa. 250 g
    24,92zł/kg

    precio: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
    semigraso 4% de grasa 250 g
    24,92zł/kg

    precio: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5