Yogur islandés natural Piątnica Skyr

Piątnica
55
Bez zarzutu Yogur islandés natural Piątnica Skyr
46Yogur islandés natural Piątnica Skyr
Yogur islandés natural Piątnica SkyrYogur islandés natural Piątnica Skyr
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

26,60 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004544

5900531004544

precio: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-20 NewCondition
Piątnica Yogur islandés natural Piątnica Yogur islandés natural
Piątnica Skyr 150 g
26,87zł/kg

precio: 4,03 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-24
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna274 kJ / 64 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry4,1 g
Białko12 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
bogaty w białko
marca:Piątnica
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt typu islandzkiego naturalny.
Conservación:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:30:32Bez zarzutu



Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-18
Bakoma Yogur natural espeso Bakoma Bakoma Yogur natural espeso Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-24
Mlekpol Yogur Mlekpol Augustowski Mlekpol Yogur Mlekpol Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

precio: 2,21 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-21
Maluta Yogur natural Maluta 2,5% Maluta Yogur natural Maluta 2,5%
150 g
14,40zł/kg

precio: 2,16 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-13
Mlekovita Yogur polaco natural Mlekovita Yogur polaco natural
Mlekovita 150 g
16,53zł/kg

precio: 2,48 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2026-10-24
Mlekovita Yogur natural polaco Mlekovita Yogur natural polaco
Mlekovita sin lactosa 150 g
19,20zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-22
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

precio: 4,11 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-26
Zott Zott Primo Skyr jogurt typu Zott Zott Primo Skyr jogurt typu
150 g
18,20zł/kg

precio: 2,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-16
Piątnica Requesón Piatnica Piątnica Requesón Piatnica
200 g
21,95zł/kg

precio: 4,39 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2026-10-13
Piątnica "Cheese País " con Piątnica "Cheese País " con
cebollino 150 g
24,93zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-12
PRECIO REDUCIDO -10%
Piątnica Luz " Country Cheese " Piątnica Luz " Country Cheese "
150 g
22,13zł/kg

precio: 3,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-10-07
Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 18% 200 ml
19,30zł/l

precio: 3,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-09
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
Piątnica 8% de grasa. 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5