OSM Piaski

Naturalne orzeźwienie w tradycyjnym wydaniu. Zsiadłe mleko OSM Piaski powstaje dzięki metodzie fermentacji bezpośrednio w opakowaniu, co pozwala zachować jego autentyczną konsystencję i właściwości.

Naturalne, bez konserwantów – to doskonały dodatek do chłodników, naleśników, ziemniaków i innych domowych dań. Wzmacnia odporność i przyjemnie orzeźwia w letnie dni.

masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

9,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298007851

5902298007851

precio: 3,22 zł

3.22 PLN 2026-10-09 NewCondition

mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
202 kJ / 48 kcal
Tłuszcz
2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
1,5 g
Węglowodany
4,3 g
w tym cukry
3,6 g
Białko
3,1 g
Sól
0,10 g

Naturalne orzeźwienie w tradycyjnym wydaniu. Zsiadłe mleko OSM Piaski powstaje dzięki metodzie fermentacji bezpośrednio w opakowaniu, co pozwala zachować jego autentyczną konsystencję i właściwości.

Naturalne, bez konserwantów – to doskonały dodatek do chłodników, naleśników, ziemniaków i innych domowych dań. Wzmacnia odporność i przyjemnie orzeźwia w letnie dni.


Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
fecha de caducidad
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
fecha de caducidad
2026-10-15
Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
390 g
15,38zł/kg

precio: 6 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-23
Mlekpol leche cuajada Mlekpol leche cuajada
380 g
11,68zł/kg

precio: 4,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-17
Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
375 g
7,97zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-10-22
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
250 g
13,92zł/kg

precio: 3,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-10-29
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

precio: 5,75 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

precio: 4,21 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

precio: 5,79 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

precio: 3,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5